نرگس فکری به نظر می رسد بسیار خوشحال به در شرکت زیبا جاستین سانتوس خود را، و این تصاویر به اندازه کافی اثبات!

Nargis Fakhri and beau Justin Santos

نرگس فکری و بیو جاستین سانتوس

همه چیز در حال حرکت سریع بین نرگس فاکری و بیو جاستین سانتوس است. آشپز مستقر در نیویورک رابطه خود را اینستا رسمی کرده است. به اين زن بي نقص نگاه کن چطور يجوري اينقدر خوش شانس شدم؟ در بالای او در حال قطره مرده زرق و برق دار، جوک های خود را خنده دار است،” او در رسانه های اجتماعی نوشته شده و از او به عنوان عشق اشاره کرد.

نرگس فکری به نظر می رسد فوق العاده زیبا و خوشحال به در خارج از منزل با دوست پسر خود باشد. نگاهی داشته باشد:

رابطه نرگس فکری و اودی چوپرا یک ماجرای بسیار علنی بود. پس از اینکه آن ها در سال ۲۰۱۷ راه هایی را از هم جدا کردند، فکری در سال ۲۰۱۸ شروع به قرار گذاشتن با مت آلونزو فیلمساز کرد. آنها بیش از حد به نام آن را ترک می کند، و در حال حاضر، به نظر می رسد مانند بازیگر خیره کننده عشق دوباره در نیویورک مبتنی بر آشپز جاستین سانتوس پیدا کرده است! و جفت مطمئنا با هم ناز به نظر می رسد!

نگاهی به برخی از تصاویر زیبا تر از نرگس و جاستین:

نرگس فکری به نظر می رسد بسیار خوشحال به شرکت زیبا خود را، و این تصاویر به اندازه کافی اثبات!

نرگس کار خود را در بالیوود با فیلم راک استار در سال ۲۰۱۱ آغاز کرد. او از آن زمان در فیلم هایی مانند کافه مادراس، قهرمان اصلی ترا، ازهر و هاوسفول ۳ دیده شده است. نرگس آخرین بار در آماواس دیده شد که یک فیلم ترسناک بود. در این فیلم ساچین جوشی، ویوان بهاتنا، مونا سینگ و علی عسگر نیز نقش داشته است. آمواس به کارگردانی بهوشان پاتل در سال ۲۰۱۹ به تئاترها ضربه زد و در باک آفیس تانک کرد.

فیلم آینده او تربااز، اکشن-مهیجاست که سانجی دوت و راهول دیو را نیز بازی می کند.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار