پونام پاندی و دوست پسر سام بمبئی به تازگی hitched کردم، و هر دو آنها را به اشتراک گذاشته اند برخی از تصاویر دوست داشتنی در رسانه های اجتماعی!

Poonam Pandey with Sam Bombay. Picture/Pandey and Bombay's Instagram accounts

پونام پاندی با سام بمبئی. حساب های اینستاگرام تصویر/پاندی و بمبئی

پونام پاندی گره را با دوست پسر سام بمبئی گره زده است و این زوج نمی توانستند بیشتر از این در این باره هیجان زده شوند. این زوج در ۲۳ ژوئیه نامزد شدند، و نامزدی در رسانه های اجتماعی را به همراه تصویری از آن ها که حلقه هایشان را به رخ می کشیدند، اعلام کرده بودند.

در اینجا تصویر سام بمبئی به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام پس از نامزدی :

Poonam-Samتصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / سام Bombay

در حال حاضر ، Poonam پاندی تا به اشتراک گذاشته است چند عکس از عروسی خود را به سام ، و او به نظر می رسد کاملا افسانه در بلند شدن عروس خود را! پاندی به اشتراک گذاری عکس نوشت: «در اینجا منتظر هفت عمر با شما هستیم.»

Poonam Pandey به نظر می رسد با شکوه در lehenga تیره embellished و جواهرات بیانیه خود را و ‘kaleerein’ فقط باعث می شود تمام او نگاه پاپ! سم بمبي هم به نظر مياد توي شرواني مذوجش بي باک به نظر مياد، اينطور فکر نميکني؟

مشاهده این در اینستاگرام

â¤ï ̧

به اشتراک گذاشته شده توسط Poonam پاندی (@ipoonampandey) onSep 10, 2020 در 9:58 بعد از ظهر دلار آمریکا

سام عکسی از او را در میان گذاشت که نوپتیال هایش را با همسر پونام جشن می گرفت. جفت فوق العاده هیجان زده به نظر می رسد ‘آقای و خانم بمبئی’!

و در اینجا یک پرتره دوست داشتنی از تازه ازدواج کرده ها! “The beginning of forever,” Sam captioned this photo.

در جبهه کار، پونام پاندی در فیلم سال ۲۰۱۸ به نام سفر کارما کار کرد. و در همان سال، این بازیگر اعلام کرد که برای بیوپیک پروتیما بیدی نزدیک شده است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار