ببینید عکس: Malaika Arora حضور هند بهترین رقصنده راه اندازی

ببینید عکس: Malaika Arora حضور هند بهترین رقصنده راه اندازی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 25, 2020, 16:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Malaika Arora همراه با طراحان Geeta Kapur و Terence Lewis خواهد راس گوشته به عنوان قضات رقص, واقعیت, نشان, هند بهترین رقصنده

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

پس از خروش موفقیت فوق العاده, رقصنده – رقص واقعیت پلت فرم برای بچه ها, Sony Entertainment Television ارائه هند بهترین رقصنده یک پلت فرم برای رقصندگان بین گروه سنی 15 تا 30 سال است.

صنعت و مهارت بیشتر نام در رشته, رقص, Malaika Arora, Geeta Kapur و Terence Lewis خواهد راس گوشته به عنوان قضات از نمایش را ترک خواهد کرد و هیچ سنگ نمیماند که پشت به انتخاب بهترین استعداد و آنها را به چالش هفته در هفته تکرار آنچه نمایش می ایستد برای – Jab Tak بهترین ناهی تب Tak بقیه ناهی.

India's Best Dancer

نشان می دهد نشانه ای از باز گشت از آس طراح رقص Terence Lewis در تلویزیون به عنوان یک قاضی پس از 8 سال. میزبانی بی عیب و نقص duo Bharti سینگ و خشن Limbachiyaa هند بهترین رقصنده برای اولین بار در فوریه 29 و هوا خواهد هر Sat-خورشید در 8:00 ب. ظ تنها در Sony Entertainment Television.

India's Best Dancer

تولید شده توسط فریم شرکت تولید هند بهترین رقصنده نمایش خواهد این سفر از برخی از بهترین استعداد که با اجرای انفرادی خواهد رقابت را به نفع خود عنوان. این نشان می دهد وعده به سخت ترین رقص واقعیت نشان می دهد در هند تلویزیون و سازندگان باید تضمین آن را به چالش کشیدن در هر مرحله.

شروع با اطلاع شرکت کنندگان خواهد شد تنها در 90 ثانیه بر روی ساعت به تحت تاثیر قرار دادن قضات با حداقل 3 قدرت حرکت به سر بیشتر در رقابت است. به عنوان ساعت نگه می دارد تیک تاک قضات یا E. N. T متخصصان را نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی سرگرمی تازگی و تکنیک است که شرکت کنندگان را جلو از طریق رقص خود را.

India's Best Dancer

در حالی که Malaika را ارزیابی ‘سرگرمی’ quotient در هر عمل Geeta را به دنبال “تازگی” در حرکت و ترنس حساب خواهد شد برای رسیدن به کمال در ‘روش’. فاز دوم مگا ابتدائی را ببینید انتخاب شرکت کنندگان آن را از نبرد در جفت و تریو ارسال یک عملکرد انفرادی به حرکت به دور بعدی.

در Grand Premiere قضات اعلام خواهد شد بالای 12 مسابقه به عنوان بهترین باره خواهد شد که یک مربی مربوطه در سفری در پیش است. هفته-در-هفته این 12 شرکت کنندگان را به تحت تاثیر قرار دادن قضات و مخاطبان به طور یکسان به حرکت و نزدیک به پیروزی پرطرفدار ترین عنوان از هند بهترین رقصنده!

نشان دادن امتحان در سراسر شهرهای مختلف برای پیدا کردن استعداد است که نه تنها بهترین بلکه شرکت کنندگان که به طور مداوم بهتر خود هر روز. شور و شوق و تعهد و عزم و اراده است چه تعریف استعداد در هند بهترین رقصنده و مخاطبان را ببینید کامل mélange قدرت بسته بندی شده اجرای برنامه ها و داستان های الهام بخش در هر هفته.

لحن در برای تماشای بهترین استعداد از سراسر کشور شرکت در هند بهترین رقصنده شروع 29بهمن هر Sat-خورشید در 8:00 ب. ظ تنها در Sony Entertainment Television

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de