ببینید عکس: Kangana Ranaut به نظر می رسد unrecognisable در این عکس از خوابگاه روز!

ببینید عکس: Kangana Ranaut به نظر می رسد unrecognisable در این عکس از خوابگاه روز! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 13:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kangana Ranaut تیم مشترک برخی از رجعت عکس از بازیگر زن از مدرسه و خوابگاه روز; نگاهی!

Kangana Ranaut's team shared these photos on social media

Kangana Ranaut تیم مشترک این عکس ها در رسانه های اجتماعی

Kangana Ranaut طرفداران یک سورپرایز شیرین و لذت بخش زمانی که بازیگر تیم مشترک برخی از رجعت عکس از خوابگاه روز. عکس ها خیلی با ارزش و ویژگی Kangana در همه فوق العاده جوان, بی گناه, شکوه!

Kangana تیم به اشتراک گذاشته شده عکس ها و نوشته “#ThrowbackAlert نگرانی بیش از این تصاویر از سال 2003 زمانی که #KanganaRanaut در خوابگاه DAV 15 دختران مدرسه, Chandigarh سرد با دوستان flaunting ‘Miss شب’ tiaras, اواخر شب را تشکیل می دهند آموزش غذا خوردن با هم در مدرسه ظروف سرباز یا مسافر و خاطراتی که یک عمر گذشته.”

وای شما می توانید بر این باورند که Kangana Ranaut?! یک چیز برای مطمئن, Kangy شیک بود و او را شیک در حال حاضر.

مجموعه ای دیگر از عکس های به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان می دهد Manikarnika بازیگر در طول روز مدرسه. چک کردن آنها را در زیر:

همه این عکس ها نشان می دهد Kangana سرد با دوستان خود از مدرسه و خوابگاه روز. باید بگویم Kangy مطمئن بود یک سریال چیلر! این عکس ها حاصل کنید که به شما احساس نوستالژی خود را در مدرسه و دانشگاه و خوابگاه و باز کردن عکس های خود را در آلبوم ها به بطور منظم احساس که زمان طلایی.

در این کار جلو, Kangana Ranaut گذشته دیده می شد در Panga به کارگردانی Ashwiny Iyer Tiwari. این بازیگر در حال حاضر Thalaivi و Dhaakad در زن سبک و جلف.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im