ببینید عکس: Akshay Kumar, آنیل کاپور, Mouni Roy دنبال PM 9 PM – 9 دقیقه’ درخواست تجدید نظر

ببینید عکس: Akshay Kumar, آنیل کاپور, Mouni Roy دنبال PM 9 PM – 9 دقیقه’ درخواست تجدید نظر – سرگرمی

به روز شده: Apr 05, 2020, 22:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بالیوود مشاهیر جلو آمده و به حمایت از نخست وزیر نارندرا ابتکار روشنایی یک دیا برای مبارزه با کروناویروس. یک نگاهی به پست های خود را حق در اینجا!

Chunky Panday and Ananya Panday with family participate in #9pm9minutes at their residence. Picture Courtesy: Pradeep Dhivar

دلپذیری Panday و Ananya Panday با خانواده شرکت در #9pm9minutes در محل اقامت خود. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Pradeep Dhivar

جهان در برخورد با یکی از مضر ترین و خطرناک بیماری های همه گیر در تمام دوران – Coronavirus. و برای مبارزه با, همان, همه, پزشکی, پزشکان در سراسر جهان در حال مبارزه روز و شب و تلاش خود را برای نجات بیماران شده اند که آزمایش مثبت است. به حمایت و تشویق آنها نخست وزیر خواسته همه ما را به گرد هم می آیند و کف زدن و تشویق آنها شجاعت و ستایش قهرمانان گمنام جهان است.

تقریبا تمام بالیوود مشهور بیرون آمد و خود را کمی. و در حال حاضر آقای مودی خواسته است ما را به نور یک دیا و خاموش کردن تمام چراغ ها به مدت نه ساعت در 9 pm. و آنها کمی خود را دوباره. آنها در حال حاضر گسترده حمایت خود را از این ابتکار خود را در Instagram و توییتر و در حال حاضر به اشتراک گذاشته اند برخی از پست های که در آن آنها دیده می شود می تواند انجام آنچه او خواسته است ما را به انجام.

برای اولین بار در خط آکشی کومار که نوشت که از آن زمان به هم ایستاده و مبارزه با این تیره فاز یک نگاه حق در اینجا:

Gauri Khan مشترک شایان ستایش تصویری که در آن ما می توانید ببینید او جوانترین پسر ابرام خان روشنایی Diyas و آن را باید به اینجا نگاه کنید:

Kriti Sanon نیز به اشتراک گذاشته تصویر برگزاری یک شمع و گفت: همیشه زمان خوبی برای دعا باید اینجا نگاه کنید:

کاترینا کایف نیز به او در زمان Instagram حساب مشترک یک تصویر خیره کننده و حتی بیشتر زیبا بود, عنوان, نگاهی به اینجا نگاه کنید:

آیشواریا رای باچان همچنین برخی از تصاویر زیبا و جلو آمد برای ابتکار یک نگاهی به پست خود حق در اینجا:

Deepika Padukone به او در زمان Instagram حساب شده و یک عکس دوست داشتنی با شوهر او Ranveer Singh است که شما فقط نمی توانید دست خود را در اینجا:

Deepika Padukone Instagram Story

همچنین در این لیست است, Kangana Ranaut که نه تنها به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را با خانواده خود بلکه تا به حال یک عنوان برای توصیف این مناسبت یک نگاه حق در اینجا:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im