ببینید عکس: وقتی Sunny Deol را ‘dhai کیلو کا haath شد تنها 50 گرم!

ببینید عکس: وقتی Sunny Deol را ‘dhai کیلو کا haath شد تنها 50 گرم! – سرگرمی

به روز شده: Apr 25, 2020, 10:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sunny Deol نمی تواند مقاومت در برابر به اشتراک گذاری یک عکس از آلبوم خانوادگی مانند بسیاری از همکاران خود را.

Sunny Deol shared this photo on Instagram

Sunny Deol مشترک این عکس در Instagram

این ساکت Sunny Deol نمی تواند مقاومت در برابر به اشتراک گذاری یک عکس از آلبوم خانوادگی مانند بسیاری از همکارانش که در حال نگه داشتن طرفداران سرگرم آپلود رجعت عکس. او نوشته شده یک تصویر لحظهای از روز خود را جوانتر با پدر Dharmendra.

این بازیگر نوشت: “فلاش بک… بابا خواهر من و من (sic).” اند و او را غرقه شدن در مبارزه با بالش و تلاش برای ضرب و شتم دو ‘به خمیر’.

شهروندان در بر داشت تصویر سرگرم کننده است. آنها تعجب اگر او علامت تجاری ‘dhai کیلو کا haath’ بود و در عمل حتی در طول دوران کودکی خود را به روز. اما به دنبال در او لاغر و استخوانی قاب یک کاربر پکتیا میباشد “Uss زمان haath 50 گرم کا tha aur aab dhai کیلو کا (sic).” آفتابی paaji تنها می تواند با صدای بلند بخندی.

در مقابل کار, Sunny Deol داده است او با سر اشاره کردن به یک هیجان انگیز خواهد بود که گروگان جنوبی مدیر Hanu Raghavapudi. “این یک بازسازی از هر فيلم جنوب. این یک موضوع جالب لود شده با اکشن و تعلیق. شخصیت متفاوت است از آنچه که من انجام داده اند تا تاریخ. اگر آن را خیلی زود به می گویند هر چیزی در مورد نقش من آن من نیاز به قرار دادن برخی از تلاش های اضافی,” Deol گفت: اواسط روز.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de