عکس را ببینید: KGF ستاره یاش همسر Radhika پاندیت معرفی فرزند خود را با این تصویر

عکس را ببینید: KGF ستاره یاش همسر Radhika پاندیت معرفی فرزند خود را با این شایان ستایش عکس – سرگرمی

به روز شده: May 01, 2020, 15:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | چنای

پس از شش ماه یاش و Radhika پاندیت معرفی فرزند خود را به جهان های شایان ستایش عکس munchkin.

Image source: Instagram/@thenameisyash

منبع تصویر: Instagram/@thenameisyash

K. G. F ستاره یاش و Radhika پاندیت استقبال فرزند دوم خود را, یک نوزاد پسر در 30 اکتبر 2019. با این حال پدر و مادر در زمان تصمیم به فاش کردن نوزاد عکس و نام. اکنون پس از شش ماه که در نهایت به معرفی فرزند خود را به جهان های شایان ستایش عکس munchkin.

یاش در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن عکس از کودک نو پا ما بسیار مورد نیاز لبخند در این غم انگیز روز. اشتراک گذاری این عکس از پسرش یاش نوشت: “سلام به دوستان کوچک من برای زندگی است. آیا او تمام عشق خود را و نعمت (sic).”

نگاهی به تصویر در اینجا:

چند روز پیش Radhika پاندیت گرفته بود به او Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک نگاه اجمالی از نوزاد پسر خود را که اولین فرزند آریا بود نیز دیده می شود. های تصویر او نوشت: “لحظه ای همه از تو انتظار بودند. بله فردا, تاریخ و نوبت 6 ماه!! او آماده خواهد بود به خوش آمد می گوید تو همه.. تو بچه ها آماده برای او!! #nimmaRP #radhikapandit P. S : با تشکر از آمریتا برای این کار به یاد ماندنی شلیک! @mommyshotsbyamrita (sic).”

در مقابل کار ما خواهد شد از دیدن این بازیگر در قسط دوم از K. G. F. است که تمام مجموعه به انتشار در 23rd اکتبر سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im