عکس را ببینید: Arjun Rampal دختر میرا Rampal نوبت 15; پدر عزیزترین تماس خود را ‘Mypie’ در تولد پست

عکس را ببینید: Arjun Rampal دختر میرا Rampal نوبت 15; پدر عزیزترین تماس خود را ‘Mypie در پست تولد – سرگرمی

به روز شده: Jun 24, 2020, 11:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Arjun Rampal و همسر سابق مهر Jesia دختر میرا جشن تولد خود را امروز. ستاره بچه تبدیل 15 در 24 ژوئن سال 2020 است.

Myra Rampal (Picture courtesy/Instagram account @rampal72)

میرا Rampal (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/Instagram account @rampal72)

این Arjun Rampal دختر میرا Rampal امروز تولد. متولد 14 ژوئن سال 2005 میرا تبدیل 15 امروز. Doting پدر آرجون در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک تولد شیرین پست برای او. Rampal به اشتراک گذاشته تصویر است که یک کولاژ از برخی پرده, عکس از میرا با خواهر بزرگتر او Mahikaa بهترین دوست Niharika و البته او را بیش از حد!

های تصویر, Arjun Rampal نوشت: در عنوان “مبارک تولدت مبارک من Mypie ممکن است شما لذت بردن از امروز و بقیه سال بیش از, بستنی, نقاشی, روش سوارکاری, نگهداری حیوانات-محبت و ماکارونی و پنیر. البته شما همه بالاتر… تولدت مبارک @myra_rampal [sic]”

آشپز ویکی Ratnani برادر مشهور, عکاس, Dabboo Ratnani شد سریع به اظهار نظر در این پست قصد میرا. او همچنین به ذکر است که دختر خود را Tanisha Ratanani بیش از حد جشن تولد خود را در ژوئن 24. او اظهار داشت: “تولدت مبارک @myra_rampal پر برکت باقی بماند. شما به اشتراک گذاری این روز هر سال با @tanisharatnani یک سال دوست داشتنی”

Arjun Rampal شریک گابریلا Demetriades شد تمام دل در پست, در حالی که کیم شارما نوشت: “تولدت مبارک میرا’ با قلب emoji. Farhan Akhtar بیش از حد آرزو میرا Rampal در روز تولد او.

Arjun Rampal و مهر Jesia اعلام کرد در مورد جدایی خود را در سال 2018 با یک بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده “پس از 20 سال سفر زیبا پر از عشق و خاطرات زیبا, ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که همه سفرها باید مسیرهای مختلف و ما احساس می کنیم که این زمان برای ما به حرکت به مقاصد مختلف از این پس. ما همواره جامد هنگامی که آن را به ما می آیند ما ادامه خواهد داد به جامد برای هر یک از دیگر و عزیزان ما به عنوان ما سوار بر یک سفر جدید” خواندن بیانیه ای.” این زوج دو دختر با هم – Mahikaa سن 18 و میرا سالخورده 15.

Arjun Rampal در حال حاضر زندگی می کنند با مدل-بازیگر گابریلا Demetriades. زن و شوهر, استقبال از اولین فرزند خود را – پسر Arik سال گذشته.

Mahikaa و میرا به اشتراک گذاری رابطه خوبی با Gabriella. در واقع دوست داشتن خواهر عشق به صرف زمان خود را با برادر کوچک Arik بیش از حد. بیش از آخر هفته آرجون به اشتراک گذاشته بود شایان ستایش عکس سه نفر را در رسانه های اجتماعی. نگاهی به:

آیا این شیرین ؟

P. S: در اینجا مایل میرا بسیار تولدت مبارک!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK