عکس را ببینید: Arjun Rampal آرزوهای بانوی عشق گابریلا Demetriades تولدت مبارک در یک راه خاص

عکس را ببینید: Arjun Rampal آرزوهای بانوی عشق گابریلا Demetriades تولدت مبارک در یک راه خاص – سرگرمی

به روز شده: Apr 08, 2020, 17:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در گابریلا Demetriades’ جشن تولد, Arjun Rampal قرار دادن یک عکس از خود را با بانوی عشق و این دو به نظر می رسد بسیار در عشق با یکدیگر!

Image source: Instagram/@rampal72

منبع تصویر: Instagram/@rampal72

عشق در هوا برای Arjun Rampal و دختر گابریلا Demetriades. این زن و شوهر که افتخار پدر و مادر یک کودک پسر Arik اغلب خال خال سرد با هم و عمومی خود را ظاهر خبرها را هر زمان که آنها دیده می شود و در مورد. زمانی که گابریلا تبدیل یک سال و مسن تر در آوریل 8, Arjun آرزو تولدت مبارک خود را در یک راه بسیار ویژه است.

این بازیگر قرار دادن یک عکس از خود را با بانوی عشق و این دو به نظر می رسد بسیار در عشق با یکدیگر! عکس تا به حال Arjun و گابریلا در یک دوست-تا لحظه است. به اشتراک گذاری عکس Instagram رسیدگی Don 2 بازیگر نوشت: “تولدت مبارک زیبای من jaan. ما امروز جشن کوچک و بزرگ بسیار به زودی. عشق شما (sic)” با قلبی از emoji. نگاهی به:

بازیگر به طور منظم سهام شایان ستایش عکس های گابریلا و Arik. به تازگی این بازیگر نوشته شده یک عکس در Instagram که او در آن دیده می شود صرف برخی از وقت با کیفیت با پسر خود. او زیر نویس آن “اگر تو می تواند خزیدن من می خزیدن. خزنده مبارزه با Arik. #stayathome (sic).”

اینجا را کلیک کنید یکی دیگر از بانوی عشق خود را کلیک توسط او “تیراندازی مورد علاقه من موضوع… @gabriellademetriades برای @deme_love_ چیزی که تو فکر می کنم ؟ بساز یا نه ؟ #رای (sic)” او مزبور آن است.

اواز یا موسیقی دو نفری است گفت: به ملاقات در یک Indian Premier League (IPL) پس از حزب در سال 2009 زمانی که بازیگر و همسر سابق مهر Jesia حال کردن با IPL به سازماندهی bashes. Arjun Rampal شد زودتر ازدواج به مهر Jesia برای 20 سال و آنها دو دختر با هم – Mahikaa و میرا.

در این کار جلو, Arjun Rampal دیده خواهد شد در supernatural, هیجان انگیز Anjaan. Anjaan است که کارگردان Amitebdra نقل نوشته شده توسط Pooja Ballutia.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>