عکس را ببینید: Aarti Chabria و شوهر Visharad Beedassy جشن اولین سالگرد عروسی

عکس را ببینید: Aarti Chabria و شوهر Visharad Beedassy جشن اولین سالگرد ازدواج – سرگرمی

به روز شده: Jun 24, 2020, 13:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

“چگونه یک سال و پرواز با آن احساس می کند مانند دیروز که ما دروغ گفتن در سواحل موریس” Aarti Chabria ارسال یک پیام شیرین برای شوهرش Visharad Beedassy در اولین سالگرد عروسی

Picture courtesy/Instagram account @aartichabria

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Instagram account @aartichabria

آن بازیگر Aarti Chabria و شوهر Visharad Beedassy اولین سالگرد عروسی در ژوئن 23 سال 2020 است. این بازیگر که ازدواج موریس بر اساس حسابدار و مشاور مالیاتی در سال گذشته صورت گرفت به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک پست در این مناسبت همراه با یک آه-تا-عاشقانه تصویر با شوهرش.

در Instagram پست Aarti دیده می شود دروغ گفتن با شوهرش Visharad در lovely موریس ساحل زل زده در چشمان یکدیگر. Aarti نوشت: در عنوان “اوه! چگونه 1 سال پرواز با آن احساس می کند مانند دیروز که ما دروغ گفتن در سواحل #موریس. سالگرد مبارک به ما عشق من! خدا ما را برکت دهد و محافظت از عشق ما. [sic]”

اتمام Aarti Chabria عاشقانه پست برای شوهرش:

Zilla Ghaziabad مدیر آناند کومار اظهار نظر در پست. او نوشت: “OMG این یک سال ؟ فقط یک پلک زدن از چشم n سال گذشت .. به شما هم تاب ..از تبریک به هر دوی شما باید در سال پیش رو است.”

بازیگر Manav Vij هم تبریک گفت ،

Aarti Chabria نشان داده بود که او داده بود و بر اساس این ایده است که او را پیدا کنید او را آقای حق هر چند خانواده او بودند تأیید کرد که یک روز او را در پیدا کردن او soulmate. “من احساس می کنم به این دلیل است که از خانواده من نعمت است که من در بر داشت Visharad چرا که او همه چیز است که من تا به حال همیشه از خواب. من بسیار خوش شانس به او را یافت و پس از یک انتظار طولانی. او یک حسابدار و بین المللی مشاور مالیاتی گفت: Aarti در یک مصاحبه در سال گذشته.

این زن و شوهر رو درگیر در مارس 2019 و صمیمی مراسم ازدواج در 23 ژوئن 2019.

در چهارشنبه Aarti در زمان به Instagram برای تشکر از همه برای خواسته های خود را در اولین سالگرد عروسی. در اینجا چیزی است که این بازیگر نوشت: در Instagram “با تشکر از شما همه برای همه خواسته های خود را و نعمت. برای همه کسانی که تلاش برای تماس با ما و آرزوی ما برای همه کسانی که پیام و نظرات و پست ها.. برای ما اولین سالگرد عروسی. با تشکر از شما از ته قلب برای هر یک. خدا نگهدار همه کسانی که مردم به دنبال خود را کامل soulmate بیش از حد ممکن است آنها پیدا کردن خود واقعی را دوست دارد در اولین. [sic]”

آخرین دیده می شود بر روی صفحه نمایش بزرگ در Dus طلا (2010) و در تلویزیون بر عامل ترس: Khatron Ke Khiladi (2011) و بر می پیوندد jaa Dikhhla Jaa (2013), Chabria تبدیل کارگردان با فیلم کوتاه بمبئی بنارس بیان که صعود افتخارات در جشنواره مدار. اما پس از ازدواج Aarti شده است دور ماندن از محل موردتوجه وتماشای عموم. او را نگه می دارد طرفداران خود را به روز با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود را در Instagram.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/30

  متولد شده در نوامبر 21, 1982, Aarti Chabria آغاز کار او به عنوان یک مدل انجام تبلیغات در سن 3 سال است. او اولین بار تبلیغات برای Farex. این بود که یک آگهی چاپ. Aarti برنده دختر شایسته هند در سراسر جهان از سال 2000 مجلل و پس از آن او به نظر می رسد در فیلم ها موسیقی مانند “Nasha سلام Nasha hai’ به صورت Sukhwinder Singh, ‘Chaahat’ به صورت هری Anand, ‘Meri Madhubala’ به صورت Avdooth Harding, ‘Roothe رنگ هو کیو’ به صورت Adnan Sami. (همه عکس ها: Aarti Chabria را Instagram account)

 • 2/30

  باور کنید یا نه! کودک در تصویر Aarti Chhabria. او نوشته شده این عکس در Instagram و نوشت: “#childmodel #guesswho #farex آگهی روز #childhoodmemories #throwback #bachpan #chubbycheeks #dimplechin #rosylips #دشوار #tvc #babyme #oldalbum”

 • 3/30

  Aarti Chabria بهتر است به عنوان آکشی کومار قهرمان در Awaara Paagal Deewana (2002). اما Aarti ساخته شده و اولین بازی خود را با Lajja و پس از آن او به نظر می رسد در Awaara Paagal Deewana و Tumse Achcha Kaun Haiin. او همچنین بخشی از فیلم هایی مانند Shaadi شماره 1 در ضربات پنالتی در Ballinger و شریک زندگی.

 • 4/30

  Aarti Chabria برخوردار نوشتن شعر. او یک بار گفت: mid-day “من نوشتن شعر. اما تنها در زبان انگلیسی, اگر چه, و گاهی اوقات من مردم اخم به من وقتی که من به آنها بگویید که. اما من فقط نمی تواند نوشتن در هندی. بسیاری از اشعار من حول موضوع عشق است. من حدس می زنم همه ما تا به حال که کسی خاص در برخی از نقطه نهفته است که زندگی ما در یک راه بزرگ است.”

  در تصویر: Aarti Chabria به نظر می رسد فوق العاده در این شادی بخش عکس! او زیر نویس آن “زندگی 10 درصد آنچه که اتفاق می افتد و 90% چگونه شما واکنش نشان می دهند به آن…… “حتی اگر من استراحت… من درخشان”.. گفت: چوب تب و تاب بودن…. “به آن استفاده می شود!” #لبخند #swagger #درخشش #quoteoftheday #quotes #quote #life [sic]”

 • 5/30

  Aarti Chabria بیشتر افزود: “من هم دوست دارم نوشتن در مورد مسائل مهم است که نگرانی ما به عنوان یک جامعه است. به عنوان مثال من تا به حال نوشته شده از یک قطعه از سیاستمداران تلاش برای خرید مشهور به کمپین برای آنها. این یک مسئله ای است که تا به حال مرا در یک نقطه است.”

  در تصویر: Aarti Chabria با برادرش Abhishek. او زیر نویس این عکس “من تمام زمان های مورد علاقه شرکت.. و #applyofmyeye @abhishekchabria [sic]”

 • 6/30

  Aarti Chabria بیشتر افزود: “من با پیشنهادات هولناک به مبارزه برای سیاستمداران که مایل بودند به من هنگفتی پول برای این کار است. من تا به حال مودبانه چرا که من احساس می کنم که رهبران نیست که محصولات ما می تواند تایید. و پس از 26/11 حملات همه ما تا به حال دلیلی برای شک و تردید خود را اعتبار. با توجه به نحوه تاثیرپذیر برخی از طرفداران ما هستند و نمی شود آن را مناسب برای فروش و نظرات ما برای یک قیمت است.”

  در تصویر: Aarti Chabria نشان می دهد خاموش لباس شنای زنانه دوتکه کامل بدن در این عکس از یک شلیک کنید. او نوشت: در کنار تصویر “از #درمان برای هر چیزی است که #آب شور – #عرق #اشک یا #دریا * #ساحل #sunandsand #bada*s #سکسی #waterbaby #miami [sic]”

 • 7/30

  Aarti Chabria عاشق وبلاگ نویسی. “مانند بسیاری از دیگران در صنعت بالیوود, من هم لذت بردن از وبلاگ نویسی است. که من راه ارتباط با مخاطبان و طرفداران. به تازگی اما من نه به حال زمان برای وبلاگ, اما امیدوارم من خواهید بود در مسیر به زودی,” او گفت:.

  در عکس: Aarti Chabria کردن منحنی در یک راه راه سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه. او زیر نویس عکس “#آفتاب – مورد علاقه من #لوازم جانبی #southbeach #miami #آی #bikini #beachbabe #راه راه #blackandwhite [sic]”

 • 8/30

  صحبت کردن در مورد او معادله با مادر سونیتا Aarti گفته بود اواسط روز “مادر من ازدواج کردم در سن 18 و من متولد بلافاصله پس از نه ماه. بنابراین من و مادرم بیشتر دوستان از مادر و دختر. من به او صحبت کرد در مورد اول من له اولین بار من در زمان یک سیگار در دست من با او به اشتراک گذاشته شده و بسیاری از اسرار دیگر با او.”

  در تصویر: Aarti Chabria با مادرش سونیتا.

 • 9/30

  بهترین بخش این است که آن را هرگز نتیجه معکوس در او. “ما به اشتراک گذاشتن یک احترام متقابل برای هر یک از دیگر به دلیل است که من هرگز فراموش چیزهایی که من نمی توانم بگویم مادر من. من خیلی خوش شانس است که من مادر من به عنوان دوست من فیلسوف و راهنمای!” او گفت:.

  در تصویر: Aarti Chabria این نوشته شده و سپس و در حال حاضر عکس به مناسبت روز جهانی کودک. او نوشت: “خلاق بزرگسالان کودک که جان سالم به در برد – اورسولا K Le Guin #happychildrensday #mischeviouseyes #childhoodphoto #throwback #smilingfromeartoear #childrensday #quotes #quoteoftheday [sic]”

 • 10/30

  Aarti Chabria که 38 در حال حاضر به نظر می رسد مناسب و فاب. وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه رژیم غذایی او گفت: unabashedly, “هنرپیشه های زن قرار نیست به خوردن کالری مملو از مواد غذایی مانند بستنی, اما من هرگز قادر به نه گفتن به آن است.”

 • 11/30

  شما همیشه پیدا کردن یک وان از برخی از بستنی جالب در Aarti Chhabria را در یخچال چرا که او نمی تواند مقاومت در برابر بستنی!

  در تصویر: زمانی که Aarti Chabria بازی هولی با دوستان خود. او زیر نویس تصویر “#throwback مورد علاقه من #هولی عکس (حتی اگر من یک بطری کامل از روغن نارگیل بر روی مو و بدن) [sic]”

 • 12/30

  “من زندگی می کنند به غذا خوردن. زندگی خیلی کوتاه به مهار خود را از غرقه شدن در چیزهایی که شما را دوست دارم و بستنی یکی از آنها است. من فقط می تواند به توقف در یک” گفت: Aarti.

  در تصویر: Aarti Chabria sizzles در شنا و با این خیره کننده سیاه و سفید تصویر.

 • 13/30

  صحبت کردن در مورد عشق خود را برای بستنی Aarti Chabria گفت: “من مانند همه انواع بستنی از ارزان به گران قیمت ترین. در واقع من یک آب نبات فرد و عشق توت فرنگی و انبه با طعم آب نبات. این تافی و بادام سوخته دسته کوچک موسیقی جاز بیش از حد است به یک ضربه بزرگ با من. و بله, من فقط عاشق خوردن kulfi.”

  در تصویر: Aarti Chabria pouts برای عکاسی از خود. او زیر نویس عکس “علت انگار هیچ چیز زیبا تر از راه اقیانوس حاضر به توقف بوسیدن خط ساحل,مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آن دور فرستاده…’ #neverendinglovestory #eternallove #بوسه #اقیانوس #غروب #ساحل #عاشقان #quotes #صلح #عاشقانه #truelove [sic]”

 • 14/30

  Aarti Chabria یک عاشق کشک بیش از حد. “شما همچنین گرفتن من gorging در تمام انواع دلمه. Dahiwala Chawal (شیر برنج) با نمک و رای ka tadka فقط کامل است. من عاشق کشک و آن را تقریبا با هر وعده غذایی.”

  در تصویر: Aarti Chabria برخوردار کروز در یک لباس شنای زنانه دوتکه زرد.

 • 15/30

  صحبت کردن در مورد برنامه رژیم غذایی Aarti Chabria گفت: “من صبحانه سنگین ترین وعده غذایی روز با برشتوک و شیر و تخم مرغ آب پز آلو و خرما در حالی که ناهار من ساخته شده است dal هویج و roti و من سعی کنید برای جلوگیری از کربوهیدرات پست 7pm.”

  در تصویر: Aarti Chabria خجالتی نیست و دور از نشان کردن بدن باب روز در یک لباس شنای زنانه دوتکه. او زیر نویس تصویر “#chillinlikeavillain #farfarawayland #yellowbikini #کروز #شادی #adriaticsea”

 • 16/30

  بازگشت به کار در مقابل Aarti Chhabria ساخته شده او اولین تلویزیون با نشان دادن واقعیت Khatron Ke Khiladi فصل 4. در واقع او حتی به عنوان برنده این فصل است.

  در تصویر: Aarti Chabria آغوش مادر بزرگ او در این عکس دوست داشتنی. او زیر نویس عکس “من و خدا زندگی: من Nany”

 • 17/30

  صحبت کردن در مورد تجربه خود را در نشان می دهد او گفت: اواسط روز در یک مصاحبه “تجربه آن را سلب ساخته شده است من سخت تر است و به من کمک کرد غلبه بر ترس من از آتش و تاریکی و هراس از مکانهای بسته. وجود دارد یک شیرین کاری که من به خاک سپرده شد در یک تابوت با صد موش در زیر انبوه ماسه. من احساس می کردم هرگز به بیرون از تابوت که منجر به تنگی نفس. و برای اضافه کردن به آن موش به سراسر بدن من خرناس; آن زمان من روز به لرزش کردن, مرطوب احساس! من نگه داشته مناجات Hanuman Chalisa مانند برخوردار است.”

  در تصویر: Aarti Chabria سهام این تصویر با برادرش Abhishek به مناسبت Raksha Bandhan. او نوشت: یک پیام ویژه همراه عکس که خواندن “کودک من! خوشحال Rakshabandhan @abhishekchabria من laaaaaaaabbbb شما soooo muchhhhhhh! برکت از هسته ای از قلب من تمام عشق و شادی و سلامتی و موفقیت و عالی است سفر… خود را به bestt برادر در کل (sic)!”

 • 18/30

  در سال 2013 او شرکت در رقص نشان دادن واقعیت می پیوندد jaa Dikhhla Jaa (فصل 6). فصل شد میزبانی Kapil Sharma و Maniesh پل و قضاوت Madhuri Dixit, Karan Johar و Remo d’souza.

  در تصویر: Aarti Chabria با حضور عروسی از Neil Nitin Mukesh و Rukmini Sahay به دنبال زرق و برق دار در لباس سنتی.

 • 19/30

  در سال 2016 Aarti Chabria بازگشت به پرمخاطب به عنوان او تبدیل کارگردان با فیلم کوتاه بمبئی بنارس بیان.

  در تصویر: Aarti Chabria زیبا به نظر می رسد در این بدون آرایش عکس. او زیر نویس عکس “با طبیعت یکی..”

 • 20/30

  هر چند Aarti بازیگری حرفه ای هرگز در زمان خاموش او اولین کارگردان برنده او تمجید و جوایز! او برنده چندین جایزه برای بمبئی بنارس اکسپرس در جشنواره های فیلم در سراسر جهان مانند کلکته, کوتاه, جشنواره بین المللی فیلم (2016) جیپور جشنواره بین المللی فیلم (2017) جشنواره بین المللی فیلم کوتاه در فرهنگ و گردشگری (2017) و کارولینای شمالی, جنوبی, آسیایی, جشنواره فیلم فجر (سال 2017).

  در تصویر: Aarti Chabria زیر نویس تصویر “هر کس به آنچه شما به نظر می رسد به چند تجربه که شما واقعا… #justathought”

 • 21/30

  در تاریخ 23 ژوئن 2019 Aarti Chabria گره خورده گره با Visharad Beedassy در hush-hush مراسم است. این بازیگر تا به حال مشغول به موریس بر اساس حسابدار و مشاور مالیاتی در ماه مارس 2019. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/AartiChabriaFC را Instagram account)

 • 22/30

  در مصاحبه با پیشرو, روزانه, بازیگر نشان داد که جزئیات بیشتر در مورد ازدواج و Visharad. او همچنین پرسید که آیا او را تغییر پایه به موریس پس از بستن گره. این بازیگر گفت: در مصاحبه قبلی: “من خوشحال هستم که ما را به اقامت در هند پس از ازدواج به خاطر من می تواند ادامه کار من در اینجا و همچنین نزدیک به خانواده و دوستان.”

  در عکس: عکس های Aarti Chabria او به اشتراک گذاشته شده در Instagram account.

 • 23/30

  در اینجا در نظر گرفتن یک نگاه در برخی از عزیزان تا تصاویر از Aarti با شوهرش:

  Aarti زیر نویس این تصویر: شما #جهان در نشئه حرکت! تولدت مبارک عشق من #happybirthday #عشق #wishmyvish #aarvish

 • 24/30

  Aarti مشترک این عکس نوشت: در کنار: اگر من می تواند دوباره متولد می شود من نمی ضایعات یک روز از زندگی من بدون این مرد در زندگی من! بنابراین خوش شانس برای پیدا کردن یک عشق آنقدر خالص است. کلمات نمی خواهد انجام عدالت به آنچه که من احساس می کنم برای او… با ارزش خود را و قلب خود را از ذهن و روح خود را صدای خنده او او زل زده چشم… وجود دارد را یک دلیل من ساخته شده بود به صبر کنید تا زمانی برای پیدا کردن او… بنابراین من می تواند ارزش آن است. همیشه وجود دارد یک دلیل…. چرا همه چیز اتفاق می افتد و به همین دلیل آنها نمی کنند. من برکت دهد من گذشته و من برکت دهد من در حال حاضر آمین! #nevergiveup در پیدا کردن خود را #soulmate شما می شود 1 روز را از پیدا کردن ‘یک’! فقط مطمئن شوید که تو باور شما به طور کامل آماده و احساس کل در خودتان است. مردم همیشه جذب همان لرزش. بنابراین خودتان را با چیزهایی که تو دوست دارم, be happy, کار, از, بازی های ورزشی, دیدار, تو, دوستان, تفکر و حرکت از توجه تو از جستجو به تنها بودن در تو شادترین – و تو چه می دانید؟! او و یا او را در راه رفتن فقط پس از آن!!!! #دوشنبه #gyaan #انگیزه.

 • 25/30

  Aarti مشترک این عکس نوشت: در کنار “آهنگ بازی در سر من زمانی که من دیدن شما..
  بله #زرد نیز اتفاق می افتد به من رنگ مورد علاقه. “نگاهی به ستاره. نگاه کنید که چگونه آنها برای شما درخشش. و همه چیز شما را انجام دهد. آره همه آنها زرد است. من آمد. من نوشت: یک آهنگ برای شما. و همه چیز شما را انجام دهد. و آن را به نام “زرد”…”

 • 26/30

  “ممکن است هر یک از شما با دیدن این پیدا کردن عشق واقعی خود را و اگر شما در حال حاضر باید عشق خود را ممکن است شما هر دو می تواند بسیار پر برکت و مبارک همیشه.. #برکت #عشق #عاشقانه #jaibajrangbali #goodvibesonly” – Aarti Chabria زیر نویس این عکس.

 • 27/30

  “حدس می زنم که فقط ازدواج! لطفا به ما نعمت خود را” – Aarti زیر نویس این تصویر در حالی که اعلام به جهان در مورد ازدواج او.

 • 28/30

  Aarti Chabria مشترک این تصویر در دیوالی در سال گذشته (اول دیوالی پس از ازدواج) نوشت و در کنار “اینجا آرزوی همه شما مقدار زیادی از رفاه و نور این فصل جشن از ما!”

 • 29/30

  “@vish_beedassy شما الهام بخش من هر روز.. تبریک فارغ التحصیلی خود را در @cambridgeuniversity #لندن ! من در ضمیمه soo افتخار می کنم!” – Aarti زیر نویس این عکس.

 • 30/30

  که مایل به آنها بسیار خوشحال سالگرد عروسی!

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK