Sebastian Vettel و فراری سقوط

Sebastian Vettel و فراری سقوط – ورزشی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 08:22 IST | AFP | پاریس

چهار بار قهرمان Sebastian Vettel را ترک ایتالیایی F1 تیم پس از سال 2020 با استناد به عدم تمایل مشترک با هم کار کنند

Ferrari's Sebastian Vettel at Melbourne in March. Pics/ Getty Images

فراری سباستین Vettel در ملبورن در ماه مارس است. عکس/ گتی ایماژ

چهار فرمول یک قهرمان جهان Sebastian Vettel روز سه شنبه اعلام چشمگیر خروج از فراری در پایان فصل گفت: هیچ “علاقه مشترک” با هم کار کنند ، این تیم به نام هیچ جایگزینی برای آلمان که تحت سلطه F1 با Red Bull قبل از تعویض به ایتالیایی مارکی در سال 2015.

Vettel گفت: شوک خروج از یکی از رویای درایو در شبکه یک “تصمیم مشترک”.

“رابطه من با Scuderia Ferrari را به پایان برساند در پایان سال 2020” Vettel 32 در بیانیه ای گفت: از این تیم است. “به منظور به دست آوردن بهترین نتایج ممکن در این ورزش آن را حیاتی برای همه احزاب به کار در هماهنگی کامل است. تیم و من متوجه شدم که وجود دارد این است که دیگر تمایل مشترک برای با هم ماندن فراتر از پایان این فصل است.”

Vettel driving his Ferrari at Barcelona, Spain in February
Vettel رانندگی فراری در بارسلونا, اسپانیا در ماه فوریه

Vettel که موفق به کسب 14 مسابقه با فراری و 53 به طور کلی در زندگی حرفه ای خود اصرار ملاحظات مالی هیچ نقشی در تصمیم گیری خود را. در عین حال از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که پس از در حال رشد توسط هم تیمی چارلز لکلرک در سال 2019 فراری ارائه کرده بود Vettel تنها یک سال تمدید قرارداد در کاهش حقوق و دستمزد. Vettel گفت و تأمل بر آنچه واقعا مهم است که آن را می آید به آینده من”.

تیم اصلی Mattia Binotto گفت Vettel خروج بود: “تصمیم گرفته شده به طور مشترک توسط خودمان و سباستین یکی که هر دو طرف احساس می کنید این است که بهترین. نبود تصمیم گیری آسان برای رسیدن به داده سباستین را به ارزش به عنوان یک راننده و به عنوان یک فرد. “وجود دارد هیچ دلیل خاصی که منجر به این تصمیم گیری به غیر از مشترک و دوستانه باور است که زمان را به ما راه جداگانه به منظور رسیدن به اهداف مربوطه.”

Vettel خروج خواهد جرقه شدید حدس و گمان درباره جایگزینی خود با نایب قهرمان جهان لوئیس همیلتون در میان رانندگان قبلا در ارتباط با یک حرکت به مرنللو. این بریتن نشان داده است با این حال او را به ماندن در مرسدس بنز.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>