سلام فصل جشن عشق فراتر از جنسيت و می گوید Ram کمال Mukherjee

سلام فصل جشن عشق فراتر از جنسيت و می گوید Ram کمال Mukherjee – سرگرمی

انتشار: May 28, 2020, 10:30 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در حال حاضر با دوم فیلم هندی سلام فصل او ظهور به عنوان یک اعتماد به نفس story teller که می تواند فتنه مخاطبان با ساده و تفکر برانگیز روایت است. در یک منحصر به فرد چت ظهر با او در مورد فیلم های خود را و فراتر از آن…

زمانی که نویسنده تبدیل فیلمساز Ram کمال Mukherjee تصمیم به ایجاد تغییر بزرگ او می دانست که نمی توان آن را یک cakewalk.در حال حاضر با دوم فیلم هندی سلام فصل او ظهور به عنوان یک اعتماد به نفس story teller که می تواند فتنه مخاطبان با ساده و تفکر برانگیز روایت است. در یک منحصر به فرد چت ظهر با او در مورد فیلم های خود را و فراتر از آن…

احتمالا شما در میان چند فیلم نگار از بالیوود که با موفقیت روشن از چاپ به ساخت فیلم. بود که از قبل برنامه ریزی شده انتقال?

این صدا ممکن است مانند یک “cakewalk’ اما متاسفانه در آن نیست. من تا به حال به از طریق خرد کردن. پس از تصدی من به عنوان سردبیر یک مجله فیلم. من شرکت-تولید محدود یک سری بن Kuch Kahe برای Zee TV با مدیر Rajshree Ojha. این یک تجربه یادگیری برای من. در آن زمان من متوجه شدم که من می خواهم به فیلم. اما هرگز در من رویای من تا به حال تصور که من را تبدیل به یک مدیر. در واقع آن را Esha Deol که به معنای واقعی کلمه من مجبور به تبدیل شدن به یک مدیر با Cakewalk. او گفت: “این چشم انداز خود را و شما در حال انجام همه چیز را که یک مدیر می کند. من فکر می کنم شما خواهد بود یک فیلمساز خوب!” عشا من ایستاده بود و من در خانه تولید مانند سنگ جبل الطارق.

شما شده اند یک روزنامه نگار ارشد با 20 سال تجربه. آیا هر یک از شما دوستان صنعت به شما کمک کند ؟ و یا آیا شما روش آنها را ؟

هیچ. من نمی رویکرد هر کسی. من می خواستم به یک فیلم بر روی خود من با شرایط و قوانین. من می دانستم که پس از رسیدن من در ساخت یک مناسب و معقول فیلم, صنعت حمایت خواهد کرد و stand by me. Cakewalk شکست ممکن است تمام سوابق. آن را تبدیل به هند برای اولین بار فیلم کوتاه به نمایش در تلویزیون های ماهواره ای Cineplex با رنگ نگاه اول راه اندازی شد در لندن توسط Hema Malini, موسیقی, حقوق بود به دست آورد Zee موسیقی این فیلم به دست آورد Viacom18 من دعوت شد در بی بی سی studios در لندن به صورت زنده نشان می دهد آن را انتخاب کردم در 21 جشنواره و برنده در 17 جشنواره های فیلم. آن را نیز تبدیل به هند برای اولین بار فیلم کوتاه به نمایش در Inox نشان یکی از بزرگترین تئاتر زنجیره ای در هند. این فیلم پیشنهاد شد در 6 مترو شهرستانها در هند و دبی. برخورد ما با آن مانند یک فیلم سینمایی و اعتبار من به تیم من و دوستان من از رسانه ها و صنعت فیلم.

خود فیلم دوم فصل با سلام به نظر می رسد که ایجاد شده بسیار بزرگتر اخبار. با کشور های آزاد و برابر و افسانه مانند آمیتا باچان حمایت از فیلم به نظر می رسد یکی از این انتظار زیادی فیلم از این سال در OTT?

من خدا را شکر به آقای باچان برای اینکه خیلی مهربان او صحبت کرد و به زیبایی در مورد این فیلم در پیام ویدئویی خود. من فیلم ادای احترام به فیلمساز افسانه ای Riruparno قوش و من سپاسگزار هستم که Lillette Dubey maam و سلینا bret michaels Haag موافقت کرد که بخشی از این سرمایه گذاری. آن سلینا که ارتباط من با سازمان ملل متحد آزاد و برابر و من تا به حال به سازماندهی ویژه غربالگری برای آنها در ژنو است. آن زمان تقریبا دو ماه به آنها را در هیئت مدیره به عنوان اجتماعی ما باعث شریک است. این نمی توانست ممکن است بدون دوست ما و به خوبی خواه چارلز رادکلیف. Zee5 تا به حال در ابتدا تصمیم به انتشار آن در ماه مارس, اما در حال حاضر با توجه به کرونا بیماری همه گیر ما تا به حال به برنامه ریزی مجدد همه چیز. اما من خوشحالم که ما منتشر شده در 15 آوریل و فیلم تبدیل به پربیننده ترین فیلم کوتاه در Zee5. این فیلم انتخاب کردم در هفت معتبر جشنواره های بین المللی از جمله کاردیف جشنواره بین المللی فیلم. این برنده بهترین کارگردان جایزه هیات داوران در راجستان جشنواره بین المللی فیلم این سال است. من مشتاقانه در انتظار برای نشان دادن این فیلم به همه. این فیلم نیز نشانه اولین جوان و با استعداد بازیگر الازهر خان. این فیلم با معاملات LGBTQIA موضوع در یک شیوه ای بسیار ظریف. این فیلم انتخاب شده در معتبر Kashish جشنواره فیلم 2020 در بمبئی آسیا بزرگترین LGBTQIA جشنواره فیلم. من خوشحالم که این فیلم گرفتن قدردانی از همه من فیلم جشن عشق فراتر از جنسیت.

چگونه آن را احساس زمانی که شما فیلم می شود صاعقه وار تشویق از رسانه ها و فیلم برادری?

من احساس خوش شانس. زمانی که جانبازان مانند خالد محمد, شما Chatterji, ناندیتا پوری Ananth Mahadevan, Taran Adarsh, Rajeev Masand و Suman Ghosh می نویسد: در مورد خود فیلم آن اطمینان. اما من می خواهم برای تشکر از تیم من برای ساخت این ممکن است. من تولید Aritra دس و شایلندرا کومار من کاردانی تولیدکنندگان محمد Jameel و همسرم Sarbani Mukherjee. شما ممکن است رویای بزرگ اما شما نیاز به یک تولید کننده که شما ایستاده دید. و البته سلینا bret michaels که کار می کرد مانند یک عضو تیم تمام راه را از اتریش در وسط مستند بحران است. او را مدیریت او مسئولیت های خانواده و حفظ همه کار او تعهد است. او تعامل با همه پیشرو رسانه ها بیش از Instagram و اسکایپ او تلفنی و ایمیل مصاحبه. او به طور فعال تحت فشار قرار دادند این فیلم در رسانه های اجتماعی. Lillette Dubey maam هر چند او نیست بر روی هر پلت فرم رسانه های اجتماعی او خواهد رکورد او بایت برای کانال و ارسال. او دختر ایرا Dubey خواهد رکورد مصاحبه خود را بر روی تلفن و ما را از کسانی بایت الکترونیکی و وب سایت های رسانه های. الازهر خان حمایت ما از پونا در حالی که Shree Ghatak در کلکته رفت و همه را به گسترش این کلمه در. من خوانندگان Sayani Palit و Jaan Kumar Sanu, آیا رادیو چت و facebook اجرای زنده از این آهنگ. آن را بسیار دشوار است برای ترویج 47 دقیقه فیلم در وسط مستند. اما همه ما نیاز به حفظ و بازسازی خودمان.

در طول دو سال شما موفق شده اند به طور مستقیم تقریبا پنج فیلم. که یک تعداد مناسب و معقول…

پس از فصل سلام, من می خواستم به یک طول کوتاه بنگالی فیلم. که زمانی که این ایده از Rickshwala به ذهن من آمد. من راه اندازی Avinash Dwivedi به عنوان شخصیت اصلی در این فیلم است. این یک پروژه سخت برای من. ما تا به حال به انجام کارگاه های آموزشی و ساقه در bylanes از شمال کلکته در تابستان. Avinash به خون و عرق این فیلم است. Rickshawla در حال حاضر برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین کارگردان در 13th ایودیا جشنواره بین المللی فیلم این سال است. سپس ما شکسته قاب است که بر اساس داستانی طولانی جزیره چای سرد. دوباره من به اندازه کافی خوش شانس به کار بسیار حرفه ای و با استعداد بازیگران مانند Rohit بوز روی و Ritabhari چاکرابورتی. این فیلم با معاملات رزمی شماره و خیانت. پس از آن من ساخته شده Shubho Bijoya با Gurmeet Choudhury و Debina Bonnerjee است که در یک فیلم عاشقانه آزادانه در O Henry کلاسیک هدیه ای از مغ. در حال حاضر من مشغول به کار در اولین کامل از ویژگی های طول فیلم Binodini تخت biopic در بنگال معروف تئاتر بازیگر. اولین تلاش من برای ساخت یک درام دوره.

آیا شما احساس می کنید که هر یک از مهارت های خود را به عنوان یک روزنامه نگار می آید در دستی زمانی که شما در حال پوشیدن کلاه از یک مدیر?

بله آن را ندارد! مهارت نوشتن من کمک می کند تا من در تنظیم خوب من فیلمنامه و دیالوگ من تجربه ویرایش من کمک می کند تا در حفظ صحنه های دقیق و صرفه جویی در هزینه های اضافی شیفت و شاخه. من عکس تجربیات من کمک می کند تا در تجسم یک شخصیت خود را به لباس و مو و آرایش. و بینی من اخبار من کمک می کند تا در ایجاد محتوا است که مردم می خواهم برای دیدن بر روی صفحه نمایش. من حدس می زنم ما همه ما استفاده از تجربه گذشته به ما افزایش تلاش های آینده.

شما باید گذراند پنج کتاب و کارگردانی پنج فیلم در طول سه سال است. شما بسیار فعال در رسانه های اجتماعی شما نیز انجام کلاس های ویژه ای برای دانش آموزان فیلم و نشان می دهد بحث با افراد مشهور. چگونه می توانم به شما تعادل هر عمل ؟

متعجب! حالا که شما املای آن من احساس نفس. اما رک و پوست کنده صحبت کردن من آموخته اند که عملکرد چند تکلیفی از Hemaji (Malini) او الهام بخش من زیادی است. من فکر می کنم اگر ما می تواند تمرکز بر کار ما پس از آن ما می توانیم توزیع زمان ما به طور مساوی. در حال حاضر که ما در حال قفل شده است و برای تقریبا 40 روز من خواهد بود و در پایان پیش نویس از من بنگالی فیلم کار بر روی داستان مدیره و در نگاه اول. من همچنین در حال کار بر روی دو غیر داستانی با ناشران برجسته پس از تحقیق و تهیه پیش نویس است. من نیز به کار هندی فیلم سینمایی که ضربه کف 2021. من نمی خواهم به اتلاف وقت. حتی زمانی که من انجام چیزی است که من از تماشای یک فیلم و یا یک سری. گرسنگی باید هرگز نمی میرند. و در حال حاضر با مستند و قرنطینه همه ما آموخته اند که چگونه به چند کاره هستند چرا که زمانی که شما در حال تحت فشار قرار دادند به لبه پس شما هم یاد بگیرید برای پرواز و یا می میرند.

چرا با شما تماس سلام فصل یک ادای احترام به مدیر Rituparno Ghosh? و چگونه آن را متفاوت از دیگر ادای احترام?

خوب این یک نوع متفاوت از ادای احترام به هر مدیر. اغلب هنگامی که ما احترام ما تمایل به یکی از دو biopic یا بازسازی کلاسیک. اما من فکر می کردم به او ادای احترام طریق راه های متعدد. Suchitra باتاچاریا شد Ritu da مورد علاقه نویسنده کهنه تاگور خواننده Suchitra میترا عمل در فیلم خود Dahan, بنابراین من تصمیم گرفتم به نام Lillette جی, شخصیت Suchitra. سلینا شخصیت رمیتا شد Rituparna Sengupta نام در دهان, که, محبوب, رمان نوشته شده توسط Suchitra باتاچاریا. خانه که در آن آنها اقامت است به نام Utsab بود که در عین حال یکی دیگر از فیلم های Ritu. این househelp است چپلا الهام گرفته از فیلم خود را Aarekti Premer Galpo (او عمل) که در آن او با بازی یک نما فیلمساز و قوانین زندگی بازیگر تئاتر Chapal Bhadhuri. تغییر جنسیت بازیگر Shree Ghatak نقش چپلا در فیلم من است.

وجود یک توالی بین Lillette و سلینا که در آن آنها بحث در مورد عطر خاص عطر است که الهام گرفته از Aparna سن و Debasree Roy آشپزخانه صحنه از Unishe مارس. اسراف صفحه نمایش از مواد غذایی و شخصیت های صحبت کردن بیش از میز شام شده است Rituparno مورد علاقه سبک روایت است که بخشی از preclimax دنباله.

تاگور موسیقی و Maithili زبان است و در عین حال یکی دیگر از جنبه است که Rituparno تا به حال اغلب استفاده می شود در فیلم های خود را. در واقع وجود دارد یک پرتره از تاگور استفاده شده در این فیلم از Balmiki Pratibha که برجسته استفاده می شود به عنوان یک استعاره در فیلم خود Ashukh. سپس منابع مانند Banalata پیشی است از Bariwali, Abhirupa دوباره Rituparno شخصیت نام از Chitrangada.

رابیندرانات تاگور آهنگ Gahana Kusum Kunj Majhe مورد استفاده قرار گرفت در فیلم خود Abhohoman است که دوباره در این فیلم توسط خوانندگان Jaan Kumar Sanu و Sarbani Mukherjee.
در یک صحنه می بینیم Suchitra است خواندن Devdutt Patnaik رمان Shikhandi. که دوباره با اشاره به Rituparno فیلم Chitrangada یک شخصیت از مهاباراتا. در واقع ما همچنین نشان داده اند بیرونی Rituparno خانه Tasher Ghar در کلکته است که تنها تعداد کمی از مردم خواهد شد مربوط. وجود دارد, عکس از Ardhanarishwar که به تصویر می کشد حضور اش پس ودایی سن.

کل شخصیت نمودار فرزند پسر Chapal دستخوش تغییر جنسیت و تبدیل شدن به چپلا همچنین صحبت در مورد فیلم های خود را مانند خاطرات مارس و Chitrangada. اما هیچ یک از آن است که تاکید همه چیز نامحسوس است. شما نیاز به یک Rituparno فن به درک یا درک. صحنه ای که در آن رمیتا مذاکرات در مورد غیر منتظره باران و نامه از مادر است زودگذر اشاره به فیلم خود را Tithli.

و البته اوج که تکان خوردن شما به عنوان یک مخاطب و شما را از یاد Rituparno بسیار برجسته راه است.

در واقع اولین روز و اولین شات از فیلم بین سلینا و الازهر به ضرب گلوله کشته شد در گرند هایت مجموعه ریاست جمهوری. پس از شات مدیر آمدند. او گفت: “این طنز که Rituparno به ضرب گلوله کشته بود هق هق Charitro Kalpanik با پاشا باسو و Prosenjit در همان اتاق!” ما می دانستیم که Rituda برکت است ما از کلمه ‘,’action’!

این فیلم نشانه بازگشت از سلینا bret michaels پس از مادری که چرا شما انتخاب کردن برای او را از او دور شد و مستقر در دبی ؟

من نمی گرفته اند تلاش اگر او را habe مستقر در مریخ یا ماه اما به نظر یک هنرمند برای جغرافيايي دلیل در یک کهنه فکر می کردم. من می دانستم که او می تواند کامل من رمیتا برای سه دلیل او هرگز فرصتی برای بازی در یک نقش مثل این. او بسیار نزدیک به پیوند با پدر و مادر خود را که او به تازگی از دست داده و او همراه شده است با LGBTQIA جنبش برای دو دهه گذشته است. من به یاد داشته باشید سلینا خراب شد قبل از شلیک کنید. او رفت و به افسردگی شدید و من حدس می زنم این فیلم بود که او را تکیه گاه برای بهار برای خروج از این وضعیت. Ritu da پس از ذکر هر هنرمند همراه با خود ویژگی به عنوان یک مدیر شما نیاز به استفاده از آن جنبه و قالب آنها را به روایت خود را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de