می ترسم اما از جان گذشته: در میان coronavirus شیوع تایلند کارگران جنسی مجبور به خیابان

می ترسم اما از جان گذشته: در میان coronavirus شیوع تایلند کارگران جنسی مجبور به خیابان – اخبار

انتشار: May 06, 2020, 11:30 IST | AFP | بانکوک

قرمز-نور منطقه از بانکوک به پاتایا رفته اند آرام با باشگاه شب و ماساژ سرو بسته و گردشگران مسدود شده از ورود به کشور.

Since Friday Thais have been under a 10 pm to 4 am curfew. Bars and eat-in restaurants closed several days earlier. (Photo: AFP)

پس جمعه Thais شده اند تحت یک ساعت 10 تا 4 صبح مقررات منع رفت و آمد. کافه ها و غذا خوردن در رستوران ها بسته چند روز زودتر. (عکس: AFP)

بانکوک: خاموش شدن شامل coronavirus را کشته است تایلند, حزب صحنه و مجبور کارگران جنسی مانند Pim از میله و بر روی متروک خیابان. او می ترسم اما به شدت نیاز مشتریان به پرداخت اجاره بها.

قرمز-نور منطقه از بانکوک به پاتایا رفته اند آرام با باشگاه شب و ماساژ سرو بسته و گردشگران مسدود شده از ورود به کشور. است که در سمت چپ حدود 300,000 کارگران جنسی را با فشار دادن بر روی برخی از خیابان که در آن خطرات تیز با این بیماری همه گیر.

“من می ترسم از این ویروس اما من نیاز به پیدا کردن مشتریان بنابراین من می تواند پرداخت هزینه برای اتاق من و غذا” Pim 32 ساله تغییر جنسیت جنسیت کارگر به خبرگزاری فرانسه گفت در یک منطقه از بانکوک که قبلا بی عفت نئون روشن بارها و فاحشه خانه ها رفته تاریک است.

پس جمعه Thais شده اند تحت یک ساعت 10 تا 4 صبح مقررات منع رفت و آمد. کافه ها و غذا خوردن در رستوران ها بسته چند روز زودتر. بسیاری از بانکوک کارگران جنسی به حال شغل در ایمنی نسبی میله کار برای راهنمایی و حاضر به رفتن به خانه با مشتریان است. هنگامی که محل کار خود را به طور ناگهانی بسته ترین خانه بازگشت و به صبر از بحران است.

دیگران مانند Pim به کار می رفت خیابان. دولت می گوید که آماده است برای به اجرا درآوردن یک 24 ساعت حکومت نظامی در صورت لزوم برای کنترل یک ویروس است که آلوده بیش از 2000 نفر کشته و 20 با توجه به آمار رسمی. Pim پرداخت قیمت سنگین برای جنبش محدودیت — او تا به حال نه یک مشتری برای 10 روز و صورتحساب انباشته.

دوست آلیس دیگر فراجنسیتی کارگر جنسی بوده مجبور به حرکت از یک برو به نوار کنار جاده. “من استفاده می شود به پول مناسب و معقول گاهی اوقات $300-600 یک هفته” آلیس می گوید.

“اما هنگامی که کسب و کار تعطیل درآمد من متوقف شد بیش از حد. ما در حال انجام این کار از آنجا که ما ضعیف است. اگر ما نمی تواند پرداخت هزینه هتل ما آنها را لگد ما را.” گاه به گاه توریستی loiters در نزدیکی خوشه از کارگران جنسی قبل از دزدکی مذاکره و سریع مارس به یک هتل در نزدیکی یکی از چند هنوز هم باز در بانکوک توریستی اصلی بکشید.

در حال حاضر خطرات بالا از جنس کار پرورشی به عنوان ویروس گسترش می یابد. کارگران جنسی رفتند بازگشت به خانه در سراسر کشور در انتظار چند هفته از مجازی مستند قبل از تایلند شب, اقتصاد می آید به زندگی است. نگرانی وجود دارد این ضعف می تواند برای ماه, دهنی, انگشت کردن میلیاردها دلار توریستی از اقتصاد و خروج از کسانی که مشغول به کار در بخش غیررسمی بی بضاعت.

آنها عبارتند از کارگران جنسی — غیر قانونی است اما به طور گسترده ای پذیرفته شده بخشی از تایلند تفریحات شبانه. نگرانی وجود دارد که یک دولت اضطراری طرح به 5,000 بات (150 تومان) به میلیون ها نفر از تازه بیکاری بیش از سه ماه آینده محروم خواهد شد کارگران جنسی به دلیل آنها نمی تواند اثبات رسمی اشتغال است.

توانمند پایه یک وکالت برای پادشاهی کارگران جنسی می گوید: مکانهای تفریحی را حدود 6.4 میلیارد سال بسیاری از آنها فروش در بعضی از فرم. زنان رنج می برند بیشتر از ویروس اقدامات آن را می گوید. بسیاری از مادران و خانواده خود درآمد اصلی بگير مجبور به کار جنسی با کمبود فرصت و یا پایین فارغ التحصیل حقوق.

این گروه نوشته است, نامه سرگشاده ای به دولت خواستار آن را به “پیدا کردن یک راه برای ارائه کمک به همه کارگران که از دست داده اند درآمد خود را”. به عنوان 10 ساعت منع رفت و آمد بافندگی Pim و آلیس آماده شدن برای نهایی forlorn گشت برای مشتریان. “من فکر می کنم دولت شده است واقعا آهسته است. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد افرادی مانند ما که با کار در صنعت” آلیس گفت. “ما بیشتر از ترس از داشتن چیزی برای خوردن از ویروس.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im