Satyamev Jayate 2: Milap Zaveri و جان آبراهام بیشتر مورد بحث قصد دارد در فاصله امن

Satyamev Jayate 2: Milap Zaveri و جان آبراهام بیشتر مورد بحث قصد دارد در فاصله امن – سرگرمی

به روز شده: Jun 17, 2020, 14:08 IST | Hitlist تیم | بمبئی

این دو صحبت کرد و به هر یک از دیگر از راه دور با توجه به اجتماعی فاصله پروتکل های لازم برای محافظت از خود در برابر ویروس.

John Abraham and Milap Zaveri

جان آبراهام و Milap Zaveri

در روز سه شنبه Milap Zaveri با جان ابراهیم به بحث در مورد از سرگیری تیراندازی برای Satyameva Jayate 2. مدیر نوشته شده یک نگاه اجمالی از چگونگی صنعت جلسات انجام خواهد شد در زمان سناریو. این دو صحبت کرد و به هر یک از دیگر از راه دور با توجه به اجتماعی فاصله پروتکل های لازم برای محافظت از خود در برابر ویروس. Zaveri بود خوشحالم که دوباره با او ‘هالک’ پس از بیش از سه ماه با توجه به مستند. ما حدس می زنم در با عجله هر دو آنها را فراموش کرده به پوشیدن ماسک.

این اولین بار نیست John Abraham امضا کرده است و یک عمل پر فیلم. پیش از این بازیگر دیده می شد در نیروی, نیروی 2, Satyamev Jayate و بسیاری دیگر که تا به حال عمل اکتان بالا دنباله. جان آبراهام طرفداران نمی توانید صبر کنید تا شاهد سحر و جادو خود را یک بار دیگر بر روی پرده نقره ای.

صحبت در مورد فیلم Satyameva Jayate 2 نیز ستاره Divya Khosla کومار و تمام مجموعه برای انتشار در اکتبر 2 سال 2020! آن را نه یک راه آسان برای actioner به عنوان آن را به برخورد در بلیط ویندوز با به عنوان بسیاری به عنوان سه نفر دیگر از فیلم های بزرگ – ویکی Kaushal را سردار Udham Singh, Farhan Akhtar را طوفان و امیدوارم تایگر شروف را رمبو بازسازی. جدای از این, ابراهیم نیز بمبئی حماسه و حمله در آینده این سال و Ek Villain در ژانویه 8, 2021 آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im