Satyadeep Misra سهام یک نگاه اجمالی از شایعه معشوقه Masaba گوپتا در گوا خانه

Satyadeep Misra سهام یک نگاه اجمالی از شایعه معشوقه Masaba گوپتا در گوا صفحه اصلی – سرگرمی

انتشار: Jun 03, 2020, 12:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شده است وجود دارد buzz که آس مد, طراح, Masaba گوپتا و بازیگر Satyadeep Misra شده اند quarantining با هم در گوا در طول coronavirus مستند.

Masaba Gupta; Satyadeep Misra

Masaba Gupta; Satyadeep Misra

به نظر می رسد مانند Masaba Gupta پیدا کرده است عشق را دوباره در بازیگر Satyadeep Misra. شده است وجود دارد buzz که Masaba, که قبلا به Madhu Mantena است, دوستیابی, Aditi Rao Hydari را شوهر سابق Satyadeep Misra. شایعات نیز نشان می دهد که این دو شده اند quarantining با هم در گوا در طول COVID-19 مستند.

به تازگی Misra مشترک یک زن و شوهر از عکس ها در Instagram داستان از معشوقه مشغول کار. Masaba, که راه اندازی خط رایحه دیده می شود بهره برداری دور در لپ تاپ خود را در خانه در گوا. چک کردن عکس های زیر:

Masaba Gupta working

اگر این نیست که اثبات Masaba گوپتا و Satyadeep Misra با هم هستند ما نمی دانیم چیست!

چند روز پیش Masaba بیش از حد به اشتراک گذاشته بود یک عکس از Satyadeep مدلسازی یکی از دو جنس رخ میدهد ماسک. تا پس از آن زن و شوهر به حال نگه داشته و رابطه خود را تحت کاری ادامه داده اند. اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها آماده است تا آن را به سطح بعدی و ساخت آن را به رسانه های اجتماعی رسمی!

صحبت از Masaba خط جدید از رایحه طراح تضمین کرده است که درآمد حاصل از فروش آن خواهد شد نسبت به ارائه مهاجر کارگران با امکانات اولیه و مراقبت های بسته. خط دو جنس رخ میدهد ماسک به نام Maskaba, هم, ساخته شده به خصوص برای پرسنل پلیس برای فداکار و خستگی ناپذیر و خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید