Sasural Simar Ka بازیگر Ashiesh روی بستری; می پرسد برای کمک در رسانه های اجتماعی

Sasural Simar Ka بازیگر Ashiesh روی بستری; می پرسد برای کمک در رسانه های اجتماعی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 12:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sasural Simar Ka بازیگر Ashiesh Roy در بخش ICU بیمارستانی در بمبئی. بازیگر رسیده است را به دوستان خود و طرفداران برای کمک های مالی.

Ashiesh Roy. Picture/Roy's Facebook account

Ashiesh روی. عکس/Roy Facebook account

بازیگر تلویزیون Ashiesh روی دیده می شود نشان می دهد مانند Sasural Simar Ka Banegi Apni Baat, Kuch زنگ زد Pyar Ke Aise Bhi, در میان دیگران است که در بخش مراقبتهای ویژه یک بیمارستان بمبئی. بازیگر رسیده است را به دوستان خود و طرفداران از طریق Facebook و درخواست کمک های مالی.

با توجه به این بازیگر پست در سایت های شبکه های اجتماعی او نیاز به دیالیز فوری. او نوشت: “من در ICU… بسیار بیمار دیالیز.”

Ashiesh Roy 1

Ashiesh Roy سپس درخواست مردم برای کمک به او را monetarily. او نوشت: “نیاز urr diagent پول برای دیالیز (sic).”

Ashiesh Roy 2

بسیاری از دوستان نگران سلامتی او و از او خواست برای به اشتراک گذاشتن جزئیات حساب خود را به طوری که آنها می تواند کمک به او را با پول است.

Sasural Simar Ka co-بازیگر Jyotsna condé nast traveller و نویسنده و تهیه کننده ا Nanda نیز در میان کسانی که نگران روی محل نگهداری و سلامت.

ادامه coronavirus مستند را ترک کرده است بسیاری از سرگرمی های هنرمندان در مشکل با دستور پرداخت آنها را که منجر به بحران مالی است. به تازگی بازیگر تلویزیون Manmeet Grewal خودکشی به عنوان او افسرده بیش از داشتن هیچ کار میان coronavirus همه گیر و بدهی. Manmeet عمل کرده بود در روزانه صابون مانند Aadat se Majboor و Kuldeepak.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>