Saroj خان, خانواده, اعلام, وجود خواهد داشت یک نماز ملاقات با توجه به COVID-19

Saroj خان, خانواده, اعلام, وجود خواهد داشت یک نماز ملاقات با توجه به COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 03, 2020, 14:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آس طراح رقص Saroj خان در گذشت در جولای 3 در بمبئی. خانواده او در حال حاضر اطلاع طرفداران او وجود دارد که نمی توان یک نماز ملاقات با توجه به شیوع کروناویروس.

Late Saroj Khan

اواخر Saroj خان

این در عین حال یکی دیگر از تیره روز برای بالیوود به عنوان طراح رقص آس Saroj خان نفس او گذشته پس از ایست قلبی. افسانه ای ‘masterji’ درگذشت, در سن 71, پشت سر شوهر او یک پسر و دو دختر. Saroj خان تشییع جنازه انجام شد در اکثر محترمانه و به صورت خصوصی با توجه به coronavirus مستند در این شهرستان است. در آن صورت گرفت در اوایل صبح امروز در Malad Marve زمین دفن.

در حال حاضر Saroj خان خانواده اعلام کرده است در رسانه های اجتماعی است که همانطور که در حال حاضر آنها نمی تواند سازماندهی یک دعا برای ملاقات افسانه با توجه به زمان COVID-19 وضعیت در این شهر است. در اینجا چیزی است که آنها نوشته شده “با تشکر از شما برای تمام پیام های خود را و برای نگه داشتن مومیایی در نماز خود را. با توجه به زمان COVID-19 وضعیت وجود خواهد داشت بدون نماز را ملاقات کند. هر زمان که وضعیت را بهبود می بخشد و ما را ملاقات خواهد کرد و جشن زندگی Saroj خان.”

با توجه به افزایش تعداد COVID-19 نفر در این شهر آن را یک متفکر تصمیم گیری است که Saroj خان خانواده گرفته است.

تعداد بی شماری از طرفداران و دوستان Saroj خان مانده بود دل شکسته پس از شنیدن خبر مرگ. بسیاری از آنها از جمله Madhuri Dixit-Nene, آمیتا باچان, شیلپا شتی Kundra, Subhash Ghai, Akshay Kumar, و بسیاری دیگر را به رسانه های اجتماعی خود را برای ابراز غم و اندوه بر او گذشت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im