Saroj خان, بهبود, Kunal Kohli سهام سلامت خود را به روز رسانی

Saroj خان, بهبود, Kunal Kohli سهام سلامت خود را به روز رسانی – سرگرمی

به روز شده: Jun 25, 2020, 09:30 IST | Hitlist تیم | بمبئی

در چهارشنبه فیلمساز Kunal Kohli خطاب به جانباز طراح رقص Saroj خان پسر راجو و سلامت به روز رسانی در رسانه های اجتماعی

Saroj Khan

Saroj خان

Saroj خان بود که در بیمارستان بستری و پس از او گله و شکایت از مشکلات تنفسی است که در جاده به بازیابی. در چهارشنبه فیلمساز Kunal Kohli خطاب به جانباز طراح رقص پسر راجو و سلامت به روز رسانی در رسانه های اجتماعی. “Masterji در حال انجام است و بهتر است recuperating. او به بیمارستان منتقل شد که او احساس نفس. Raju با تشکر از همه خود را برای نماز و آرزوها” نوشته Kohli. 71 سال کهنه طراح رقص پذیرفته شده بود در گورو ناناک بیمارستان, Bandra, از شنبه و اجباری تست کرده بود نشان داد او COVID منفی است.

Kohli مشترک به روز رسانی در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به:

Saroj خان به ضرب گلوله به شهرت در اواخر دهه هشتاد choreographing شايد superhits مانند اصلی Naagin tu sapera (نگینا) و Hawaa hawaai (Mr هند). او نیز با توجه به Madhuri Dixit برخی از بزرگترین بازدیدها از جمله Ek do teen (Tezaab) و Dhak dhak (بتا) در میان بسیاری دیگر.

به تازگی او شده است انتخابی با امضای پروژه های جدید است. او آثار اخیر شامل choreographing Kangana Ranaut در Manikarnika سال گذشته و Tanu Weds Manu بازده در سال 2015. آخرین عمده واگذاری شده است کارگردانی Madhuri حرکت در سال گذشته انتشار Kalank.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK