Sarbjeet Kaur رقص احساس برای Punjabi جوانان

Sarbjeet Kaur رقص احساس برای Punjabi جوانان – سرگرمی

انتشار: Jun 10, سال 2020, 17:13 IST | همکاری محتوا | بمبئی

مطلق حرفه ای Sarbjeet همیشه از بالا به پرواز اما او هرگز به او اجازه دهید حرفه غلبه بر اشتیاق او را برای رقص, سفر, نوشتن و خواندن

معروف است گفت: “تداوم و کمال صبر و قدرت و اولویت شور و شوق خود را نگه داشتن شما را سالم’. زمینه بحث ما در اینجا حول محور یک حرفه ای تهویه میزبان Sarbjeet Kaur که اولویت بندی سرگرمی های او به او احساس حضور در دنیای سرگرمی.

مطلق حرفه ای Sarbjeet همیشه از بالا به پرواز اما او هرگز به او اجازه دهید حرفه غلبه بر اشتیاق او را برای رقص, سفر, نوشتن و خواندن.

Sarbjeet co-صاحب یک شرکت خالص Bhangra که مدیریت انجام, هنرمندان مشهور, هنرمندان و مدیریت یک تیم معرفی رقصنده. او یک رقصنده آموزش دیده خود و برنده چندین تمجید در گذشته برای اجرای بی عیب و نقص او در طول های مختلف, افراد مشهور, حوادث.

از سه سال گذشته او در ارتباط با خالص Bhangra شده است و پربار. آن در حال انجام یک کار فوق العاده از گسترش فرهنگ پر جنب و جوش از پنجاب. سنتی رقص فرم پنجاب ‘Bhangra’ و ‘Gidha همیشه لذت به تماشای اما آموزش دیده و تخصصی نوازندگان از خالص Bhangra باعث می شود آن را بیشتر میبخشد.

Sarbjeet به زودی سازماندهی Bhangra متحرک, بزرگترین پنجابی کنسرت در خاورمیانه است. تیم او از gidha نوازندگان بسیار مشهور و آنها در موارد متعدد انجام شده برای دولت هند.

آشکار بیشتر در مورد آن Sarbjeet گفت: “پنجابی سنت, فرهنگ و سرگرم کننده خواهد بود مشاهده شده در این رویداد است. به عنوان ذکر است که این بزرگترین پنجابی کنسرت در خاورمیانه مخاطبان خواهد بود شیفته با اجرای برنامه. آن خواهد بود که بزرگترین نشان می دهد رقص و سرگرم کننده و من احساس می کنم که مردم بیشتر و بیشتر اعداد باید مراجعه کنید.”

وقتی پرسید که چگونه او موفق همه چیز را به عنوان او همچنین یک میزبان هوا در دبی هواپیمایی Sarbjeet گفت: “این است که قطعا دشوار برای مدیریت هر دو اما من به آن استفاده می شود در حال حاضر. یکی از حرفه ای من و یکی دیگر علاقه من است. من نمی جست و خیز اشتیاق من به صورت حرفه ای و بالعکس.”

منابع نزدیک به Sarbjeet نشان داد که او در حال برنامه ریزی یک سری از حوادث در نقاط مختلف کشور و او در حال حاضر آغاز کار تحقیقاتی برای این.

Sarbjeet همچنین دوست دارد به سفر و کاوش در مکان های. او نه تنها بازدیدکننده داشته است اما همچنین رونوشت تجارب خود را.

او بسیار بزرگه زیر در رسانه های اجتماعی. او Instagram profile لذت به تماشای. با وجود داشتن یک برنامه تنگ, Sarbjeet همیشه موفق به تعامل با طرفداران خود را. او نه تنها در تعامل با آنها اما نیز نگه می دارد الهام بخش آنها. او بدون شک بزرگترین منبع الهام بخش برای هر کسی که می گوید که آنها لازم نیست که به دنبال شور و شوق خود را.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net