شکتی – آستیتاوا کی Ehsaas Ki بازیگر سارا خان آزمایش مثبتی برای کروناویروس انجام داده است. این بازیگر به اینستاگرام رفت تا طرفدارانش را در این باره آگاه کند.

Sara Khan shared this photo on Instagram

سارا خان این عکس را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت

سارا خان بازیگر محبوب تلویزیون به تازگی آزمایش مثبتی برای کروناویروس انجام داد. این بازیگر که به خاطر نقش هایش در برنامه های تلویزیونی هیت مانند ساپنا بابل کا شناخته می شود… بیدای، سانتوزی ماآ، جانا نا دیل سه در، و شاکی – آستیتاوا کی Ehsaas Ki، در میان دیگران به اینستاگرام برد تا طرفدارانش را در این باره آگاه کند.

سارا خان در این مورد به اشتراک گذاشت: «متاسفانه امروز آزمایش مثبتی برای کروناویروس انجام داده اند. مقامات و پزشکان دستور قرنطینه در خانه…”

تعدادی از دوستانش از این صنعت مانند آویکا گور، ویجایندرا کومریا، آنکیت باثلا، جی بهانوشالی، سایانتانی خوش و دیگران برای این بازیگر آرزوی بهبودی سریع کردند.

سارا خان که در مورد آزمایش COVID-positive صحبت می کرد، در بیانیه ای گفت: «من چند روز است که از زمانی که زیر آب و هوا احساس می کردم از تیراندازی فاصله گرفته ام، اما آزمایش COVID را انجام دادم، مثبت شد. من توصیه های پزشکی دکترم را از نظر مذهبی دنبال می کنم و امیدوارم به زودی خوب بشم. من علائم بدون علامت دارم، اما بدون علامت یا علامت دار، یکی باید بهداشت خوب و فاصله امنی از همه در هر دو مورد حفظ کند. من به هر کسی که در نزدیکی با من آمد توصیه می کنم که خود را آزمایش (sic).”

او افزود: «من درمان های خانگی را دنبال می کنم چون بهترین کار را می کنند، و البته بخار. COVID می تواند برای هر کسی اتفاق می افتد، بنابراین واقعا مهم است برای حفظ سلامت کلی خوب به طوری که هنگامی که آن را به شما بازدید، شما یک سیستم ایمنی بدن به اندازه کافی قوی برای مبارزه با ویروس!”

امیدوارم بازیگر به زودی احساس بهتری داشته باشد!

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار