سارا علی خان گسترش عید بخواهد با این بها رجعت عکس

سارا علی خان گسترش عید بخواهد با این بها رجعت عکس – سرگرمی

منتشر شده: مه 25, 2020, 09:35 IST | ANI | بمبئی

سارا علی خان قرار دادن عکس در Instagram که از او دیده چادری در صورتی حجاب در حالی که از سوی دیگر تصویر دوم ویژگی های جوانتر سارا است او را به عنوان ورزشی دیده می شود سیاه و سفید dupatta در حالی که او تلاش می کند به تقلید از خود جوانتر.

Picture courtesy/Sara Ali Khan's official Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/سارا علی خان رسمی Instagram account

ارسال آرزوهای خوب در این فرخنده عید, بازیگر سارا علی خان در یکشنبه مشترک بها دوران کودکی رجعت تصویر همراه با تصویر خود را از زمان روز. این ‘Simmba’ ستاره قرار دادن عکس در Instagram که از او دیده چادری در صورتی حجاب در حالی که از سوی دیگر تصویر دوم ویژگی های جوانتر سارا است او را به عنوان ورزشی دیده می شود سیاه و سفید dupatta در حالی که او تلاش می کند به تقلید از خود جوانتر.

همراه با تصویر او نوشت: “عید مبارک” و خواست مردم برای ایمن ماندن در خانه ماندن و از آنها خواست به ماندن مثبت میان COVID-19 شیوع با “staysafe stayhome staypositive.”

در این پست عکس های پلت فرم به دست آورد بیش از یک لاخ دوست دارد در عرض یک ساعت نوشته شده.

به تازگی ‘Kedarnath’ ستاره شده است نگه داشتن طرفداران خود را به روز در قرنطینه فعالیت های به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها از قرنطینه فعالیت است.

قبلا سارا در زمان سفر کردن خط حافظه و reminisced او روز فارغ التحصیلی توسط های بازگشتی تصاویر از مراسم.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im