سارا علی خان واقعا acing رسانه های اجتماعی و بازی با او رجعت تصاویر و آخرین است که احتمالا بهترین و همین حالا این عنوان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sara Ali Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/سارا علی خان

سارا علی خان می داند که چگونه به نگه داشتن طرفداران خود را سرگرم و مجذوب با رسانه های اجتماعی پست. و با توجه به این مستند به او برای تبدیل شدن به خیلی بیشتر فعال این روز و واضح است که داشتن سرگرم کننده است. آخرین پست احتمالا ژله و نیز بهترین است. آنچه توجه ما این است که برنده عنوان!

به او Instagram حساب او گذاشته بسیار قدیمی عکس از خودش که در آن ما می توانید ببینید او همه تا لباس پوشیدن و شاید برای یک عملکرد رقص در مدرسه بود و او به دنبال مانند یک عروسک. ما در حال رفتن به از بین بردن سرگرم کننده برای شما یک نگاهی به عنوان او نوشته است به توصیف تصویر.

در اینجا آن است که:

آن همه چیز مرتب به نظر می رسد! کارینا کاپور خان های جدید, تصاویر خانواده اش, که همچنین شامل او munchkin تیمور علی خان, سارا و برادرش ابراهیم علی خان های برخی از فوق العاده throwback, تصاویر, و اگر همه به خوبی می رود, Saif Ali Khan نیز ممکن است خود را Instagram اولین زودی. هیجان زده ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net