سارا علی خان عبور 20 میلیون پیروان نقطه عطف در Instagram!

سارا علی خان عبور 20 میلیون پیروان نقطه عطف در Instagram! – سرگرمی

انتشار: Mar 23, 2020, 14:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اخیرا سارا علی خان عبور فک انداختن و 20 میلیون followers on Instagram با توجه به گسترده fanbase که در آن او به عنوان حق الهام بخش برای همه.

Sara Ali Khan. Picture courtesy/PR

سارا علی خان. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

سارا علی خان ساخته شده است که امواج در سراسر فیلم هندی صنعت از سمت راست بعد او اولین فیلم کاهش یافته بود در این اقیانوس سینما. سارا علی خان که شناخته شده است برای او قابل تحسین مهارت های بازیگری نیز شناخته شده در صنعت فیلم برای او عظیم فن-زیر مخاطبان و حضور در رسانه های اجتماعی. بازیگر قطعا می داند که چگونه به نگه داشتن مخاطب درگیر با قطعه کار و به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی.

سارا علی خان همیشه بی نظیر وزوز در اطراف او از آن زمان بازیگر اتحاد پیوست Instagram. به زودی پس از این بازیگر پیوست Instagram جوان زیر فن دیده می شود می تواند ترجمه به تعدادی از پیروان. به تازگی بازیگر عبور فک انداختن و 20 میلیون followers on Instagram با توجه به گسترده fanbase که در آن او به عنوان حق الهام بخش برای همه.

آنچه باعث می شود این است که سارا علی خان اولین بار است که در نسل او در صنعت فیلم به صلیب عظیم 20 میلیون زیر در طول 18 ماه. امروز با 20.1 میلیون پیروان بازیگر در حال عبور از یک نقطه عطف است که بسیاری در این صنعت نیست, عبور حتی پس از سال ها بودن در اطراف. بازیگر است که قطعا یک منبع الهام و یک معیار برای بسیاری از.

این بازیگر تا به حال پا زدن شروع کردن با یک پر زرق و برق اولین بار در Kedarnath که برنده بهترین پرستو جوایز. از وجود او فقط در ادامه به سرقت قلب ترین در میان فیلم هندی صنعت و مخاطبان آن است.

سارا علی خان گذشته بود دیده می شود در Imtiaz Ali ‘s’ Love Aaj Kal’ مخالف Kartik Aaryan. برای خود شخصیت و امیدوار کننده تصویر سارا علی خان دریافت بسیار زیاد قدردانی. بازیگر بعدی دیده می شود در Aanand L. رای را ‘Atrangi دوباره’ در کنار Dhanush و ستاره آکشی کومار. او نیز به پایان رسید تیراندازی برای David Dhawan را “حمال No. 1′ که در آن او است زوج با Varun Dhawan.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>