سانیا مالهوترا عکس دمدمی مزاجی را با ایوشمن خورانا در میان می گذارید تا برایش در روز تولدش آرزو کند


سانیا مالهوترا که با ایوشمن خورانا در بدهای هو کار می کرد، با به اشتراک گذاشتن سلفی دیده نشده و دمدمی مزاج، به حساب اینستاگرام خود برده تا برایش در روز تولدش آرزو کند.

Sanya Malhotra and Ayushmann Khurrana Picture Courtesy: PR

Sanya Malhotra and Ayushmann Khurrana Picture Courtesy: PR

Sanya Malhotra and Ayushmann Khurrana brought a brought a never seen before and relatable chemistry to the screens in Badhaai ho. این بازیگر به اشتراک گذاشته هرگز قبل از تصویر از گالری خود را به آرزوی Badhaai هو همکاری خود را ستاره Ayushmann Khurana در تولد خود را امروز و ما کاملا در سر ما رقصید تا آنها را دو با هم در یک قاب گرفتن.

این بازیگر به رسانه های اجتماعی خود برد و یک تصویر مسخره را با زیرنویس به اشتراک گذاشت، “تولدت مبارک @ayushmannk”. يه لوک اينجا داشته باش:

Sanya Malhotra

فیلم آن ها، بدهای هو خشمی را در میان تماشاگران برای شیمی خود ایجاد کرد و همچنین اولین همکاری دو فرد بسیار با استعداد به نام های سانیا مالهوترا و ایوشمن خوورانا را بر روی پرده مشخص کرد. جفت شدن به نظر می رسید آه بسیار کامل و از آن زمان، مخاطبان شده اند ریشه برای این دو با هم.

این ترانه، مورنی بانک با آواتار هندی و تومکاها مانند آتش وحشی پخش شد و همه هنوز توسط ایوشمن و سانیا به پله ها شیار می کشند. شیمی این جفت ارز توسط همه دوست داشت و تماشاگران مشتاقانه منتظر ند تا آنها را ببینند که یک بار دیگر فضای صفحه نمایش را به اشتراک می گذارند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe account