ثانیا Malhotra پله تا بازی مد بالا; در اینجا چگونه

ثانیا Malhotra پله تا بازی مد بالا; در اینجا چگونه – سرگرمی

انتشار: May 04, 2020, 20:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ثانیا رسیده بود همه decked برای یک رویداد های اخیر و مطمئنا همه سر به نوبه خود

Image source: Instagram/@sanyamalhotra_

منبع تصویر: Instagram/@sanyamalhotra_

ثانیا Malhotra همیشه مطلب های مختلف آواتار هنگامی که آن را به مد می آید و هرگز نتواند به تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان است. شکوه آن همه او را به سلامتی با یک لبخند شیرین بر روی صورت خود. ثانیا این زمان تغییر معادله تصمیم گرفتند برای چیزی متفاوت که مطمئنا شما را به سقوط در عشق با او کمی بیشتر است. او sartorial انتخاب است و ثانیا کاملا aces همه آواتار مانند یک رئیس بانو!

ثانیا decked در یک برش کامل-آستین دو دکمههای جارچی جفت شدن آن با چند قلاب دامن. ثانیا نگه داشته و او را آرایش, برهنه خنثی و glowy. مو همه براق و ژل زده پشت برجسته او ویژگی های صورت. اضافه کردن برخی از نقره نم نم او عینک یک نقره و accessorised با یک جفت از حلقه های نقره ای.

دوربین مخفی سکسی در کوه در می رم خود را سیاه و سفید stilettos ثانیا مشترک “من بد guyDuh.”

ثانیا تمام شد decked برای یک رویداد های اخیر و مطمئنا همه سر به نوبه خود. آن را قطعا همه به ارزش آن. در کار جبهه سانیا است که با داشتن یک زمان مشغول تیراندازی برای پروژه های آینده نگه می دارد و مخاطبان درگیر به عنوان او به طور مداوم سهام برخی از قطعه بر روی رسانه های اجتماعی و طرفداران آن دوست داشتن.

ثانیا دیده خواهد شد ارائه چندین نفر از شخصیت با پروژه و ساخت علامت خود را در سال 2020 خواهد شد دیده می شود در Pagglait, لودا و Shakuntala Devi.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de