ثانیا Malhotra زخمی شدن انگشت کوچک خود را در تصادف دمدمی مزاجی; تحت عمل جراحی

ثانیا Malhotra زخمی شدن انگشت کوچک خود را در تصادف دمدمی مزاجی; تحت عمل جراحی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 14:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dangal بازیگر ثانیا Malhotra به تازگی مجروح انگشت کوچک خود را و تا به حال تحت عمل جراحی بازسازی. در اینجا دقیقا چه اتفاقی افتاده

Sanya Malhotra shared this photo on Instagram

ثانیا Malhotra مشترک این عکس در Instagram

ملاقات با یک تصادف و یا سقوط بیمار در طول coronavirus مستند قطعا می توانید یک احساس درماندگی و آسیب پذیر است. آن را دشوار است به دنبال کمک به هنگامی که بار این سختی و ثانیا Malhotra به تازگی مجروح انگشت خود را در یک تصادف دمدمی مزاجی است که ارسال لرز پایین ستون فقرات خود را!

با توجه به گزارش در بمبئی آینهیک منبع نشان داد که سانیا بود در خانه ساخت ترشی در زمانی که درب پرواز کردن ماشین مخصوص مخلوط کردن. در حالی که تلاش برای قرار دادن درب پشت در دست خود را تضعیف و به مخلوط کن و یک بخشی از انگشت کوچک خود شد و قطعه قطعه کردن. اوه زشت است ؟

این منبع افزود: “ثانیا همه به تنهایی در خانه و آغاز شده بود احساس کسل کننده به علت از دست دادن خون است. او را به نام یک دوست به نگه داشتن او از غش در حالی که دیگری با عجله خود را به حومه بیمارستان که در آن پس از تست منفی برای Covid-19 پذیرفته شد.”

ثانیا Malhotra آسیب کاملا قبر به حداقل می گویند. بر اساس این گزارش این بازیگر دچار دو شکستگی یکی دررفتگی و دو-سه کاهش عمده در انگشتان دست خود را, و تا به حال تحت عمل جراحی بازسازی.

ثانیا به نظر می رسد خوب در حال حاضر خوشبختانه. او به اشتراک گذاشته شده عکس ها در Instagram چند که همچنین نشان می دهد انگشت کوچک خود پیچیده.

ما مطمئن امیدواریم که او در هر درد و که او طول می کشد مراقبت از خودش!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de