سانجی Manjrekar: هند بیش از حد وابسته به Sachin Tendulkar در 90s

سانجی Manjrekar: هند بیش از حد وابسته به Sachin Tendulkar در 90s – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020, 12:23 IST | سرپرستان | دهلی نو

Tendulkar ساخته شده خود را در اولین حضور بین المللی در سال 1989 در برابر پاکستان و نماینده هند در 664 مسابقات به ثمر رساند بیش از 34000 اجرا می شود

Sanjay Manjrekar with Sachin Tendulkar. Pic/ Manjrekar's Instagram

سانجی Manjrekar با Sachin Tendulkar. عکس/ Manjrekar را Instagram

کریکت-تبدیل-مفسر سانجی Manjrekar معتقد است که تیم هند در طول 1990s بود بیش از حد وابسته به Sachin Tendulkar که رفت تا تبدیل به یکی از بهترین ضربه زن تا کنون به واقع این ورزش است.

Tendulkar ساخته شده خود را در اولین حضور بین المللی در سال 1989 در برابر پاکستان و نماینده هند در 664 مسابقات به ثمر رساند بیش از 34000 اجرا می شود.

“Sachin Tendulkar رودخانه ساخته شده و اولین بازی خود را در سال 89. فقط در حدود یک سال او 80 در نیوزیلند, او اولین بار او را صد در انگلستان و توسط 91/92 جهان بود به دنبال او به عنوان یک بازیکن کلاس جهانی. عصر بود که همیشه یک عامل فقط 17 سال. و راه او مسلط با کیفیت حملات. برای ما که در تیم وجود دارد هیچ شکی نیست که این مرد در لیگ های مختلف,” Manjrekar گفت: در حالی که صحبت کردن به Ravichandran Ashwin در ‘Reminisence با خاکستر’ نشان می دهد در Instagram.

“متاسفانه توسط 96/97 این تیم بود و واقعا بیش از حد وابسته به Tendulkar. از آنجا که شما می دانید او لعنت سازگار است. و او هند برای اولین بار از رودخانه که قادر به تسلط و ضربه خوب توپ اجرا می شود.

“تا آن زمان هند حدود دفاعی پنبه حلاجی شده و قرار دادن توپ بد دور مانند Sunil Gavaskar. یک زن و شوهر از جلسات از دادن احترام به کاسه و سپس شما می دانید که آنها از تایر شما می توانید یک توپ سست و شما نمره کردن آن است. Sachin خواهد ضربه یک توپ خوب از کیفیت کاسه در چهار,” او اضافه شده است.

54 ساله همچنین گفت که Tendulkar عظمت به ميدان آمد که در آن زمان به دلیل شکست خود را با خفاش نادر بود.

“Sachin با عظمت در آن زمان بود که شکست خود بودند تا نادر و حق را از طریق کار خود را. که مشخصه از یک رودخانه. Sachin گرفتن بود چیزی که بسیار نادر,” Manjrekar گفت: Ashwin در حالی که بحث در هند در مرحله نیمه نهایی شکست به سریلانکا در سال 1996 در جام جهانی.

Manjrekar که در حال حاضر مشهور گوینده همچنین گفت که اطفال در این زمینه حساس هستند و از این رو قادر به چشم پوشی از نقد های ساخته شده توسط مفسران.

“بازیکنان حساس هستند. من استفاده می شود حساس است. زمانی که دیلیپ Vengsarkar انتقاد من در ستون خود من سراغ یک توجه داشته باشید در زیر درب در تلاش برای مقابله با تمام مشاهدات خود را. بنابراین من نمی نگه داشتن آن را در برابر بازیکنان زمانی که آنها واکنش نشان می دهند. زمانی که Sachin Tendulkar در واکنش به یک ستون نوشته بودم که من نگه داشته و آرام” Manjrekar گفت.

سابق هند رودخانه بیشتر گفت که بازیکنان باید در نظر مفسران به عنوان مهم است و به جای تمرکز بر اجرای آنها. “بهترین راه برای بازیکنان به مقابله با مردم مانند ما این است که نگاه ما به عنوان چاشنی زدن. ما بی اهمیت است. آنها بازیکنان اجرای آنها همه که مهم است. هیچ کس در حال رفتن به می شود کاهش یافته و به دلیل Manjrekar ،

در طول چت, جلسه Ashwin خواسته Manjrekar: “این امکان وجود دارد که شما گاهی اوقات دیدن اطفال با یک چشم بحرانی به دلیل آنچه که شما انتظار می رود از خود را به عنوان یک کریکت و شما در حال حاضر می خواهم به Sachin Tendulkar پخش?”

در پاسخ Manjrekar گفت: “اگر من چیزی اشتباه است به این دلیل است که من سعی کردم بیش از حد سخت است. من سعی می کنید به ماندن وجود دارد این است که هیچ دستور کار (در برابر هر بازیکن).”

“من می دانم که من حد و مرز است. به همین دلیل من هنوز هم در اطراف. در غیر این صورت من می خواهم که به پایان رسید به عنوان یک مفسر و پنج سال پیش. اما زیر فن منحصر به فرد است. آنها کسی را به طوری که آنها نمی خواهند کسی مثل من پیدا کردن نقص با او,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im