سانجی گوپتا می خواهد حقوق, Sonu Sood, فیلمی با بازی آکشی کومار!

سانجی گوپتا می خواهد حقوق, Sonu Sood, فیلمی با بازی آکشی کومار! – سرگرمی

به روز شده: مه 27, 2020, 07:30 IST | سرپرستان | بمبئی

Sonu Sood که آخرین و برجسته بالیوود نقش بود و در سال 2018 Ranveer Singh-سارا علی خان starrer Simmba است به ضرب گلوله به محل موردتوجه وتماشای عموم با خدمات اجتماعی در پی مستند.

Sonu Sood

Sonu Sood

“آکشی کومار به بازی Sonu Sood در biopic.” شوخی دور انجام شده است از رسانه های اجتماعی بیش از تقریبا یک روز در حال حاضر. این مرجع در طنز خوب است به Sonu ابتکار برای ارسال رشته کارگران مهاجر خانه در میان COVID-19 pandemic, فقط به عنوان در سال 2016 فیلم “ترابری”, Akshay Kumar بازی کرده بود یک شخصیت است که کمک می کند تا تخلیه متعدد رشته سرخپوستان از کویت پس از دیکتاتور عراق صدام حسین حمله کرد و آن کشور است.

شوخی واقعا شروع روند پس از فیلمساز سانجی گوپتا, پیامک, Sonu Sood در روز سه شنبه اطلاع رسانی او در مورد همان. گوپتا مشترک یک تصویر از خود را در WhatsApp گفتگو با Sonu Sood در توییتر. در تصویر یک پیام فرستاده شده توسط او را می خواند: “در فیلم بعدی خود آکشی کومار در حال رفتن به بازی Sonu Sood! می توانم دریافت حقوق لطفا؟”

Sonu است در واکنش به شوخی و با خنده emojis.

پس از آن رسانه های اجتماعی جنگ از نوع آغاز شده است در بخش نظرات زیر Gupta کنایه بین Akshay Kumar fans و عضو شورای نظارت مدت. بسیاری از طرفداران که پیدا نکردم اشاره خنده دار و حتی رفت و به نقطه ای که Akshay اهدا کرده است به PM مراقبت صندوق و برای خانواده های شهدا.

دیگران که در زمان شوخی و روحیه خوب گفت: پس از “ترابری” فیلم جدید در Sonu زندگی می تواند با عنوان “Roadlift”!

بسیاری از دیگران احساس Sonu Sood باید بازی خود را.

در ضمن مهاجران درخواست شده است Sonu به ارسال آنها را به خانه به دلایل مختلف برخی از بسیار شوخ است. یک نفر نوشت: به Sonu روز سه شنبه گفت: “Bhaiya, دوست دختر se hi milwa dijiye. بیهار سلام jaana hai. (برادر کمک به من در رسیدن به دوست دختر من. من نیاز به رفتن به بیهار).”

Sonu را حاضر جوابی بود به همان اندازه زبان-در-گونه: “Thode din درب reh ke dekh لو بهایی, sache pyaar ki pareeksha bhi ho jayegi (سعی کنید به ماندن از هم جدا در حالی که از آن خواهد شد یک آزمایش واقعی عشق).”

Sonu که آخرین و برجسته بالیوود نقش بود و در سال 2018 Ranveer Singh-سارا علی خان starrer “Simmba” است به ضرب گلوله به محل موردتوجه وتماشای عموم با خدمات اجتماعی در پی مستند.

در مقابل کار او یک نقش در Akshay Kumar-starrer “Prithviraj” بعدی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>