سانجی دات سهام دلگرم کننده پست در اواخر پدر سونیل دات مرگ سالگرد


در اواخر بازیگر کهنه سونیل دات مرگ, سالگرد, Sanjay Dutt قلم پایین دلگرم کننده پست با یک دسته از تصاویر بایگانی.

Sunil Dutt with young Sanjay. Picture courtesy/Sanjay Dutt's Instagram account

سونیل دات با جوان, Sanjay. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/سانجی دات را Instagram account

همه ما می دانیم که سانجی دات مشترک بسیار نزدیک گره پیوند با پدرش سونیل دات. او راهنمای مربی و بت خود را. به مناسبت سالگرد پدرش سانجی قلم پایین دلگرم کننده پست با یک دسته از یک عکس بایگانی.

حتی اگر آن را بسیار دردناک بود به از دست دادن یک پدر سانجی بارها نشان داده شده است خود را بسیار زیاد دوست دارم برای او و به خاطر او خود را به عنوان منبع انگیزه است. سانجی دات بسیار نزدیک به خانواده اش. او باعث می شود آن را یک نقطه به صرف وقت خود را با بچه ها و همسرم هر زمان که ممکن است به از دست رفته برابر است. Reminiscing بیش از گذشته خود را روز مبارک بازیگر گذراند پایین دلگرم کننده توجه داشته باشید برای پدرش و این شیرین ترین چیزی که در اینترنت امروز.

این بازیگر در زمان خود را به رسانه های اجتماعی رسیدگی و به اشتراک گذاشته شده “با شما در کنار من من می دانستم که من نمی باید به نگرانی در مورد هر چیزی. با تشکر از شما برای همیشه پشت من. خانم شما امروز و هر روز پدر [sic].”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de