Sania Mirza به یاد می آورد که چگونه شعیب ملک به او پیشنهاد: آن احساسات خام


“که احتمالا جذب من به سوی او آنقدر به این دلیل که او پرمدعا نیست وقتی که می آید به چیزهایی مانند آن. پایین رفتن روی زانو و قرار دادن قلب به شکل چیزهایی است که نه تنها سبک خود را. او ساده است.”

Sania Mirza with husband Shoaib Malik

Sania Mirza با شعیب ملک

هند تنیس ستاره سانیا میرزا نشان داده است که چگونه کریکت شوهر شعیب ملک به او پیشنهاد.

در یک چت با پاکستان ورزشی مجری زینب عباس Sania که پسر Izhaan, یک, با شعیب گفت: “چند ماه بعد از ما شروع به دیدن هر یک از دیگر, او در واقع به من گفت:” نگاه من می خواهم به ازدواج با شما. من خواهد آمد به دیدار خانواده خود را, و شما به من بگویید هنگامی که شما می خواهید به ازدواج چون من می خواهم به ازدواج با شما. بنابراین اجازه دهید من می دانم اگر آن را یک بله”. در واقع من در بر داشت که بسیار واقعی به دلیل احساس من این بود که هیچ تظاهر در آن است. آن را به معنای واقعی کلمه فقط احساسات خام و او آن را احساس و او فقط آن را گفت.

“که احتمالا چه جلب من نسبت به او آنقدر به این دلیل که او پرمدعا نیست وقتی که می آید به چیزهایی مانند آن. پایین رفتن روی زانو و قرار دادن قلب به شکل چیزهایی است که نه تنها سبک خود را. او ساده است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de