Sania Mirza: مربیان باید حساس به تغییرات هورمونی که در دختران از طریق’

Sania Mirza: مربیان باید حساس به تغییرات هورمونی که در دختران از طریق’ – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: مارس 07, 2020, 10:00 IST | سرپرستان | دهلی نو

سانیا گفت که مربیان باید حساس از تغییرات هورمونی است که زن ستاره های ورزشی از طریق در حالی که کار با آنها

Sania Mirza. Picture Courtesy/ Sania's Instagram

Sania Mirza. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Sania را Instagram

تنیس آس Sania Mirza گفت که یکی از نیاز به توان بیشتر حساس در حالی که مربیگری ورزشکاران زن جوان. صحبت کردن در تمام هند انجمن تنیس و ورزش اقتدار Indias دیجیتال Coachs آموزش و پرورش وبینار در چهارشنبه Sania گفت که مربیان باید حساس از تغییرات هورمونی است که دختران از طریق در حالی که کار با آنها.

“پدرم همیشه به من می گوید که برای کار با یک زن تنیس بسیار سختتر و خیلی بیشتر روانی چون من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از مسائل که دختران از طریق, به ویژه هنگامی که آنها نوجوان” گفت: Sania.

“بسیاری از تغییراتی که اتفاق می افتد در داخل و خارج به عنوان به خوبی. شما در حال تلاش به بهترین بازیکن تنیس است که شما می توانید در حالی که وجود دارد بسیاری از تغییرات هورمونی اتفاق می افتد و همچنین اتفاق می افتد در طول زندگی یک زن است.

“شما می تواند کمی حساس تر به نیازهای خود و راه آنها هستند زیرا بسیاری از بار آنها تنها در تلاش برای کشف که آنها در حالی که آنها نیز در تلاش برای یک بازیکن تنیس. می توان آن را بسیار دشوار است.”

33-year-old Sania ساخته شده باز گشت او به تنیس در این سال پس از تولد اولین فرزند او. او برنده بین المللی هوبارت در ماه ژانویه قبل از بازی نقشی اساسی در کمک به هند مهر تاریخی نقطه حذفی در جام تغذیه.

“تنها راه من موفق شده اند هر چیز دیگری من می تواند مدیریت هر دو تنیس و مادری. من به اندازه کافی خوش شانس به اندازه کافی به من به عنوان خوب است به علاوه نقطه ای برای من. من مامان و خواهر را بازی کرده اند بخش عظیمی در دادن من به عنوان کمک های زیادی را که ممکن است” گفت: Sania بر خواسته بودن در مورد او چگونه است مدیریت دوقلو-نقش مادر و حرفه ای تنیس.

“بسیاری از مردم سوال شد آن را حتی زمانی که من در تلاش بود به آن باز گشت چگونه شما در پیدا کردن زمان برای از دست دادن وزن بسیار. وجود دارد بسیار اتفاق می افتد که خود را با بدن شما پس از زایمان. شما فقط باید به مرتب کردن بر اساس وفق پیدا کردن یک راه را از دو ساعت از روز خود را به کار کردن کنید و سعی کنید برای پیدا کردن تعادل است. آن را نیز خوب به خاطر خودتان و همچنین برای پیدا کردن زمان برای خودتان.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de