خرید رپورتاژ

Sangakkara و زخمی در سال 2009 باعث می شود تند و تلخ بازگشت به پاکستان حمله صحنه – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 15:53 IST | AFP |

Sangakkara است captaining انگلستان ارجمند MCC برای چهار بازی در لاهور که در آن او بود زخمی در یک حمله تروریستی در سریلانکا تیم که در سمت چپ هشت نفر کشته مارس 2009

Former Sri Lankan captain Kumar Sangakkara addresses a news conference in Lahore, Pakistan, Thursday, Feb. 13, 2020

سابق سریلانکا کاپیتان کومار Sangakkara آدرس یک کنفرانس خبری در شهر لاهور پاکستان روز شنبه, فوریه. 13, 2020

سریلانکا بزرگ کومار Sangakkara را بطور منظم احساس خود را سرنوشت ساز 2009 سفر به لاهور قذافی ورزشگاه در روز جمعه پس از بازگشت برای اولین بار از زمان حمله مرگبار که سقوط پاکستان به کریکت انزوا.

Sangakkara است captaining انگلستان ارجمند MCC برای چهار بازی در لاهور که در آن او بود زخمی در یک حمله تروریستی در سریلانکا تیم که در سمت چپ هشت نفر کشته در مارس 2009.
کریکت بین المللی است که در حال حاضر بازگشت به پاکستان که به میزبانی سریلانکا در اواخر سال گذشته برای اولین خانه خود را تست سری از اسلحه و موشک حمله.

Sangakkara, 42, دچار زخم گلوله به شانه اش و به دقت فرار یک گلوله که سوت کشید گذشته سر خود را به عنوان سریلانکا بازیکنان دراز دوخته پایین در کف اتوبوس تیم.

اما Sangakkara است که رئیس جمهور از Marylebone باشگاه کریکت (MCC) گفت: پاکستان به آرامی بازگرداندن شهرت خود را به عنوان یک مقصد امن برای بازدید از تیم های.

“امنیت است که همیشه یک نگرانی عمده در همه جا در جهان است,” او گفت: پس از ورود به لاهور در روز پنج شنبه.

“من فکر می کنم این مراحل است که گرفته شده در پاکستان در طول چند سال گذشته را القا مقدار زیادی از اعتماد به نفس در گذر موقت سازمان ملل.

“من فکر می کنم به آرامی و قطعا اعتماد به نفس است که ساختمان و زمان بیشتری بین المللی طرف تور است که پیام قوی تر می شود و سخت تر به چشم پوشی است.”

چند بازی های بین المللی در پاکستان شده اند محافظت امنیتی با تک تیر اندازها در پشت بام ها, جاده ها مهر و موم شده و به شدت مسلح گشت.

اما Sangakkara یکی از بهترین ضربه زن از دو دهه گذشته گفت: بازی در لاهور می فرستد نماد قدرتمند.

“من فکر می کنم این بهترین چیزی است که برای ارسال پیام توسط راه ما بازی در این زمینه گفت:” Sangakkara.
“من خوشحال هستم که ما قادر به بازی بخشی از ما را امتحان کنید و تشویق کشورها به نگاه پاکستان به عنوان یکی از بهترین کریکت مقصد.

“این در گذشته بوده و من مطمئن هستم از آن خواهد شد که دوباره به زودی.”

این MCC باز خواهد شد تور خود را با یک Twenty20 بازی در لاهور در روز جمعه. مسابقات باقی مانده نیز در شهرستان در فوریه 16, 17 و 19.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de