خرید رپورتاژ

سمیر Soni: امید خواهر من Arti سینگ برنده Bigg Boss 13 خواهد بود وحشتناک مقدم اگر Sidharth برنده – سرگرمی

به روز شده: فوریه 11, 2020, 19:45 IST | سرپرستان | بمبئی

در Instagram, پست, بازیگر سمیر Soni امیدها و آرزوهای خود را خواهر Arti سینگ برنده Bigg Boss 13 و چرا از آن وحشتناک خواهد بود اگر اولویت Sidharth Shukla برنده!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Samir Soni

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Samir Soni

بازیگر سمیر Soni سابق Bigg Boss شرکت کننده می گوید: هیچ نمایش یا بازی را می توان بالاتر از نجابت و کلاس. او اشاره می کند که به همین دلیل او امیدوار بازیگر Arti سینگ برنده “Bigg Boss 13” و نه Sidharth Shukla در نظر گرفته است که مورد علاقه بسیاری از.

با چند روز به آخر سمیر در زمان به رسانه های اجتماعی برای ارسال یک عکس شیرین از او و آرتی که در حال حاضر قفل شده است و در Bigg Boss خانه.

او عنوان کرد: “در هفته گذشته از #BiggBoss13 و من امیدوارم که من خواهر @artisingh5 برنده است. من از آنها بدم میاید به این می گویند اما می توان آن را تنظیم وحشتناک مقدم اگر Sidharth برنده است. هیچ نشان می دهد/بازی را می توان بالاتر از نجابت و کلاس. در واقع نشان می دهد که یک آزمون حفظ سلامت عقل خود را و عزت در-به رغم تحریکات. اگر من تا به حال رفتار مانند او مورد آزار قرار گرفته آرتی مادر خود من را به من سیلی زد و من را نشان می دهد. #RespectWomen.”(sic)

“من متاسفم من singling خارج Sid و من نمی دانم که سزاوار ترین, اما من در برابر هر کسی که رفتار این راه” نوشت: سمیر.

به اشتراک گذاری تجربه خود را در بحث واقعیت نشان می دهد, او نوشت: “من صرف بیش از صد روز در فصل 4 و وجود دارد به سختی هر گونه سوء استفاده و یا پرخاشگری جسمانی آن نیست که ما احساس نمی مانند آن را ما فقط می دانست که چگونه به رفتار خودمان را در تلویزیون ملی. من گاهی اوقات تعجب می کنم که چگونه بسیاری از دختران خواهد بود ok بود مورد آزار قرار گرفته توسط دوست پسر خود و یا گفت: به F-off فقط به خاطر او ناراحت بود (درست یا غلط). ببخشید راهی نیست من مطرح شد.”

یک نگاهی به پست حق در اینجا:

بازیگر Delnaaz Irani پیشین Bigg Boss مسابقه, نظر بر روی پست خود گفت: “من خیلی با شما موافقم. این یک تیمارستان به توافق رسیدند اما مردم باید عاقل و آرام و سرد است. که زیبایی. ما باید از طریق این رفته اما متاسفانه کند بودن خوب فروش….هیچ.”

فصل جاری دیده است شرکت کنندگان بطور شفاهی سوء استفاده از هر یک از دیگر, ضرب و شتم کسی با یک ظرف پرتاب آب در هر یک از دیگر و اقدام در این راه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im