سمیر Kochhar: من واقعا خوشحال هستم با نشان می دهد من یک بخشی از

سمیر Kochhar: من واقعا خوشحال هستم با نشان می دهد من یک بخشی از – سرگرمی

به روز شده: Apr 27, 2020, 07:58 IST | سرپرستان | بمبئی

سمیر Kochhar که در گذشته دیده می شد در فصل دوم از چهار عکس های بیشتر لطفا صحبت می کند در گرفتن نقش های متنوع و به همین دلیل او همیشه گرسنه برای نقش های گوشتی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Samir Kochhar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Samir Kochhar

بازیگر سمیر Kochhar که به نظر می رسد در فصل دوم از سری وب چهار عکس های بیشتر لطفا!, می گوید که او همیشه به نظر می رسد برای یک فرصت برای اثبات خود و تطبیق پذیری.

“(من) واقعا خوشحال نشان می دهد من شده است بخشی از. من گرسنه هستم برای بزرگتر meatier نقش که من امیدوارم که (را) نگه داشتن به آینده همراه” سمیر گفت.

این بازیگر به تازگی به نظر می رسد در سری وب مانند آزمون مورد مقدس بازی ها و فیلم دیجیتال ماشین تحریر.

سمیر پا به دنیای سرگرمی به عنوان یک سفر میزبان نمایش قبل از تبدیل شدن به یک بازیگر. او معتقد است در اثبات تطبیق پذیری و او به نظر می رسد برای افراد گروه فیلم و نقش های که به طور کامل به چالش کشیدن و متنوع است.

به گفته وی با همکاری خوب مدیران مانند Vikramaditya Motwane, Anurag Kashyap, Sujoy Ghosh, Neeraj Ghaywan و Nupur Asthana باید کمک به بهبود عملکرد خود را.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>