Sameera Reddy: من درک می کنم آنچه در آن طول می کشد تا یک مادر جدید

Sameera Reddy: من درک می کنم آنچه در آن طول می کشد تا یک مادر جدید – سرگرمی

به روز شده: مه 24, 2020, 15:30 IST | سرپرستان | بمبئی

بالیوود بازیگر Sameera Reddy به صحبت در مورد آنچه در آن طول می کشد تا یک مادر جدید, به خصوص در طول این زمان دشوار!

Sameera Reddy

Sameera Reddy

بازیگر Sameera Reddy, یک مادر دو می گوید: او می داند آنچه در آن طول می کشد تا یک مادر جدید, به خصوص در طول این زمان دشوار است. بازیگر کار کرده است که در فیلم هایی مانند نژاد, Musafir و Maine Dil Tujhko Diya به هنگام تولد به هانس در سال 2015 و استقبال Nyra در ماه ژوئیه سال گذشته است.

“هر بار که من در نگاه من دختر بچه, من احساس می کنم یک حس شادی و خوش بینی. داستان های بسیاری وجود دارد که من را به گفتن او در مورد عشق بی قید و شرط و تلاش است که پزشکان و پرستاران و نیروهای پلیس و جامعه در حال قرار دادن در برای اطمینان از ایمنی و حفاظت” او گفت:.

“من درک می کنم آنچه در آن طول می کشد تا یک مادر جدید, به خصوص در طول این زمان. من همیشه دفاع و پشتیبانی که ما مادران ناقص کامل — یو پی اس و فراز زندگی ثابت نگران قطع این احساسات طبیعی هستند و من مطمئن هستم که ما خواهد شد قوی تر,” او اضافه شده است.

پوشک, نام تجاری, Pampers,’ فیلم جدید #WelcomeToTheWorld زده وتر با او. “چیزهای زیادی وجود دارد که زیبایی و عشق حال حاضر ما در جهان امروز است. این شروع چیزی جدید و واقعا بهترین زمان برای متولد شود” گفت: Sameera.

ساختمان در بینش است که بدون توجه به عدم قطعیت را احاطه کرده است که او یک مادر است فرا گرفته و با امید و یک حس عمیق از مثبت هنگامی که او دارای نوزاد برای اولین بار, فیلم سهام یک مادر می خواهید برای کودک خود در طول این زمان از عدم قطعیت.

این فیلم امیدوار به گسترش ری از اطمینان است که نوزادان متولد شده در جهان است که پر از عشق و شجاعت و وحدت است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im