سلمان خان ‘که Haangryy’ توزیع جیره کیت به نیازمندان در بمبئی

سلمان خان ‘که Haangryy’ توزیع جیره کیت به نیازمندان در بمبئی – سرگرمی

به روز شده: May 20, 2020, 13:40 IST | ANI | بمبئی

برای تغذیه افراد مبتلا یک کامیون مواد غذایی با عبارت “بودن Haangryy’ نوشته شده بر روی آن دیده می شد در جاده ها در بمبئی روز چهارشنبه که در آن داوطلبان ارائه جیره کیت

Salman Khan

سلمان خان

انجام بیت خود را در میان مداوم COVID-19 بحران بازیگر سلمان خان آغاز کرده است ‘بودن Haangryy’ یک کامیون مواد غذایی تسهیلات به توزیع جیره به کسانی که نیاز دارند. برای تغذیه افراد مبتلا یک کامیون مواد غذایی با عبارت “بودن Haangryy’ نوشته شده بر روی آن دیده می شد در جاده ها در بمبئی روز چهارشنبه که در آن داوطلبان ارائه جیره کیت.

مردم خال خال شد ایستاده در صف های طولانی در نزدیکی کامیون به ملزومات. اما ‘Bajrangi Bhaijaan’ بازیگر را اعلام نکرده است این ابتکار عمل خود را شخصی حساب های رسانه های اجتماعی.

شیو سنا رهبر Rahul N کانال حال توییتی یک تصویری از این ابتکار در مارس 6, “با تشکر از شما @Beingsalmankhan بهایی بودن وجود دارد و در سکوت انجام چیزی که مورد نیاز است خدمات به مردم است که خدمت به خداوند!!! Jai Ho!!! من قطعا باید سعی کنید و انجام کمی من دنبال مستند هنجارها و درخواست ما Fanclub خانواده به عمل همان است. #BeingHaangryy”

سلمان ماندن در پنول خانه رعیتی با برادرزاده اش Nirvaan خان و دیگر اعضای خانواده همیشه از مستند اعلام شد در اواخر ماه مارس است.

پیش از این 54 ساله بازیگر از مردم خواست تا ‘آنا Daan’ چالش و کمک به محروم آنهایی که بدترین تاثیر COVID-19 مستند.

پس از اصرار مردم را به این چالش این بازیگر نوشته شده یک ویدیو در توییتر شامل او لولیا Vantur ژاکلین فرناندز در میان دیگران است که در آن آنها در حال بارگیری کیسه های پر شده با جیره بر روی یک کامیون.

سلمان به طور فعال در پست های برهنه خود را در رسانه های اجتماعی دستگیره به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اهمیت اجتماعی فاصله در طول COVID-19 بحران است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im