سلمان خان به لحاظ مالی کمک بیش از 25 ، 000 روزانه کارگران از صنعت فیلم هندی

سلمان خان به لحاظ مالی کمک بیش از 25 ، 000 روزانه کارگران از صنعت فیلم هندی – سرگرمی

انتشار: Mar 29, 2020, 15:48 IST | PTI | بمبئی

با توجه به این مستند و Coronavirus کارگران صنعت فیلم هندی قادر به کسب درآمد خود را نان و کره و سلمان خان در حال حاضر به کمک آنها آمده!

Picture Courtesy: Official Instagram Page/Salman Khan Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram صفحه/Salman Khan Fan-Club

Bollywood superstar Salman Khan متعهد به حمایت مالی 25,000 دستمزد روزانه کارگران از صنعت فیلم در پی ملی مستند با توجه به فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE).
این کشور شاهد 21-day مستند به عنوان اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای جلوگیری از گسترش ویروس. روزانه دستمزد کارگران در سراسر راههای مختلف هستند به شدت ضربه توسط این مستند.

با توجه به FWICE جمهور B N Tiwari, Salman از طریق خود انسان بنیاد رسیده به سازمان خود برای کمک به کارگران است. “سلمان است که انسان بنیاد آمده است رو به جلو برای کمک به دستمزد روزانه کارگران است. آنها به نام ما سه روز پیش. ما حدود 5 لاخ کارگران که از 25,000 هستند و نیاز مبرم به کمک مالی. انسان بنیاد گفت: آنها خواهد شد مراقبت از این کارگران خود را. آنها خواسته اند برای حساب جزئیات این 25,000 کارگران به عنوان آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که پول به آنها می رسد به طور مستقیم” Tiwari گفت PTI.

“باقی مانده 4,75,000 کارگران برای زنده ماندن می تواند برای حدود یک ماه است. ما در حال حاضر بزرگ جیره بسته برای تمام کارگران اما متاسفانه با توجه به مستند آنها قادر به اینجا می آیند به جمع آوری آن است. ما به فکر راه چگونه برای رسیدن به آنها,” او اضافه شده است.

Tiwari گفت FWICE رسیده است به چندین بازیگران و فیلمسازان را به یک سهم. “ما نامه نوشته اند و همچنین ارسال پیام به افراد مختلف در صنعت فیلم به جلو می آیند و کمک به کارگران اما ما نمی دریافت هرگونه پاسخ از آنها. تولید کننده Mahaveer Jain ارائه کرده است به ارائه کمک در شرایط استفاده از مواد غذایی و اقلام ضروری,” او اضافه شده است.

قبلا در این هفته فیلمسازان و بازیگران از جمله Karan Johar, Taapsee Pannu, Ayushmann, Kiara Advani, Rakul Preet Singh, Sidharth Malhotra و Nitesh Tiwari متعهد حمایت خود را به یک ابتکار جدید با هدف حمایت از روزانه دستمزد حقوق بگیران. ابتکار من ایستاده با بشریت آغاز شده توسط سازمان — انجمن بین المللی برای ارزش های انسانی, هنر زندگی پایه و اساس و فیلم هندی و تلویزیون صنعت را فراهم خواهد کرد خانواده ها از دستمزد روزانه کارگران با 10 روز از مواد غذایی ضروری را تامین می.

در مارس 18, انجمن صنفی تولید کنندگان هند اعلام کرد که آنها راه اندازی یک صندوق امداد به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران نهفته خاموش کردن فیلم, تلویزیون و وب محصولات میان coronavirus بیماری همه گیر.
تصمیم خود را پس از بسیاری از فیلمسازان از جمله Sudhir میشرا Vikramaditya Motwane و Anurag Kashyap مطرح نگرانی از تاثیر shutdown در دستمزد روزانه کارگران است.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان تعداد کل COVID-19 نفر افزایش یافت به 979 روز یکشنبه با مرگ و میر بالا رفتن به 25.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>