سلمان خان می فرستد تیز پیام به “jokers” که دست انداختن مستند

سلمان خان می فرستد تیز پیام به “jokers” که دست انداختن مستند – سرگرمی

به روز شده: Apr 16, 2020, 17:17 IST | ANI | بمبئی

در ویژگی های خود را ‘بهایی’ style, Salman Khan نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم حمله نمی کنند و پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس که در خط مقدم نبرد علیه COVID-19

Pic courtesy/Salman Khan's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/سلمان خان Instagram account

بازیگر سلمان خان در روز پنج شنبه قرار تیز پیام به “jokers” بودند که از موازین دولت-اعمال دستورالعمل و جسارت در ادامه مستند قرار دادن در معرض خطر زندگی های بی شماری به مرگبار coronavirus.

در ویژگی های خود را ‘بهایی’ سبک سلمان نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم حمله نمی کنند و پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس که در خط مقدم نبرد علیه COVID-19.

در 10 دقیقه سخت هدف قرار دادن ویدیو در Instagram او آغاز می شود با یک “سلام ناماسته, سلام sasriyakaal, Kem چو’ در معمولی تلویزیون واقعیت نشان می دهد “رئیس بزرگ” و در ادامه می گویند: “Zindagi ka Bigg Boss’ آغاز شده است با کل کشور, اقامت در lockdown mode در صفحه اصلی.

او گفت که او تا به حال گرفته شده و دو روز “chhutti” (ترک) اما “این تاج COVID-19 داده است هر کس یک chutti’.”

خان گفت که او ماندن در خانه رعیتی در پنول در نزدیکی بمبئی با خانواده اش از جمله مادر و خواهر و فرزندان و برخی دیگر از افرادی که آمده بودند برای بازدید است.

در این ویدئو او گفت که او تا به حال یک دوست فرستاده شده به جیره غذایی برای خانواده از یک روستا در حدود پنج کیلومتری. او بازگو کرد که پلیس او را متوقف کرد و در این فرآیند دوست خود را در زمان خاموش ماسک به صحبت می کنند به پلیس که مواخذه او را و از او خواست برای قرار دادن ماسک ، سلمان گفت که او بیش از حد chided دوست خود را برای انجام چنین کاری است.

“همین حالا برو بیرون نمی گردهمایی های اجتماعی, اقامت, خود, خانواده, دولت گفت: اگر شما در حال انجام namaaz انجام آن را در خانه انجام pooja در خانه…” بازیگر گفت:, و اضافه کرد که کسانی که مایل به کشتن خانواده خود را باید گام به گام.

“بیرون رفتن خود را دریافت جیره هیچ کس توقف شما در این نزدیکی هست اما پوشیدن ماسک و دستکش های خود را, رفتن, تنهایی” بازیگر گفت: خط کشی که دولت مطمئن است که همه را دریافت جیره.

این بازیگر گفت که هر کس درک نمی کند یک coronavirus مثبت بیمار درد و ضد انسانی است.

او با اشاره به این که پزشکان و پرستاران و پلیس در حال قرار دادن در ساعت های طولانی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و از مردم خواست تا احترام خود را به کار و اقامت در داخل.

این بازیگر گفت: پلیس نمی توانست اقدام و برخورد مردم اگر آنها به دنبال دستورالعمل و ماند در داخل. “اگر شما نمی خواهید با دوستان پلیس نمی خواهد که به شما رسید. آیا شما فکر می کنم پلیس با بهره گیری از آن را؟,” او پرسید.

“پزشکان و پرستاران مشغول به کار هستند برای نجات زندگی خود را و آنچه شما انجام دهد ؟ شما شروع pelting سنگ در آنها است ؟ کسانی که تشخیص داده شده اند با coronavirus در حال فرار از بیمارستان. که در آن شما در حال اجرا ؟ نسبت به زندگی یا مرگ؟,” او در مورد سوال های ویدئویی خود را.

این ‘Dabangg 2 ستاره قدردانی از تلاش های خط مقدم رزمندگان و گفت: “این ویروس که در چین آغاز شده است و بیش در چین در حال حاضر اما به دلیل چند jokers تمام هند را در خانه نشستن برای مدت زمان طولانی است.”

54 ساله ستاره گفت که او آگاه از بسیاری از مردم که نمی خواهد بیرون آمدن از خانه های خود در اوایل اما باید شروع به انجام این کار پس از آنها خواسته شده است که به رفتن نیست.

“شما در حال قرار دادن زندگی هر کس در معرض خطر” به Bajrangi Bhaijaan بازیگر گفت.

سلمان به این نتیجه رسیدند با اصرار مردم به احترام کار پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس و کسانی که در بانک های مراقبت برای اطمینان حاصل شود که این بیماری گسترش بیشتر و دعا کنید که آن را به یک وضعیت که در آن نظامی است به نام در به متوقف کردن مردم از انجام کاری اشتباه.

فیلمساز Vivek Ranjan Agnihotri در زمان به توییتر به اشتراک گذاشتن این پیام ویدئویی. “بسیار خوب گفت: @BeingSalmanKhan من امیدوارم که عقل غالب در همه جا” او هنوز توییتی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de