سلمان خان در Irrfan Khan را نابهنگام: قلب من می رود به خانواده اش

سلمان خان در Irrfan Khan را نابهنگام: قلب من می رود به خانواده اش – سرگرمی

به روز شده: Apr 29, 2020, 16:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلمان خان گرفته شده به حساب توییتر خود را و ابراز غم و اندوه خود را بیش از Irfan Khan نابهنگام و تاسف مرگ

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Salman Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/سلمان خان

در 2018, Irrfan Khan تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور و مجبور به ترک برای درمان خود است. این قطعه از خبر واقعا شوکه تمام طرفداران خود را. او در سفر به عقب و جلو داشتن به تعهدات حرفه ای و همچنین انجام برخی از فیلم ها در این دو سال مثل سیاه, ایمیل Karwaan و Angrezi متوسط.

زمانی که خبر او را بستری به Kokilaben بیمارستان را شکست, طرفداران شد خیلی بیشتر نگران و دعا برای بهبودی سریع است. او اعتراف کرد به دلیل عفونت روده بزرگ. و امروز او گذشته خود را و گذشت پشت سر گذاشتن تنها و تنها خاطرات.

Irrfan Khan, اقدام دلاوری شناخته شده بود به همه طرفداران و دوستان, خانواده, و صنعت فیلم. هر کس ابراز درد خود را در از دست دادن چنین شخصیت قوی و در حال حاضر سلمان خان نیز گرفته شده به حساب رسانه های اجتماعی خود را به انجام همان.

به اشتراک گذاشتن یک لحظه پرده از روی فرش قرمز مراسم اهدای جایزه کلمات خود را مطمئنا می تواند شما را ترک اشک چشم. او نوشت: “از دست دادن بزرگ به صنعت فیلم طرفداران خود را از همه ما n به خصوص خانواده اش. قلب من می رود به خانواده اش. خداوند به آنها قدرت است. استراحت در صلح برادر تو باید همیشه از دست رفته n در همه قلب ما..” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

سلمان خان و Irrfan Khan, هرگز با هم کار می کرد اما آن را غیر ممکن بود برای هر کسی که برای آگاهی از هنر و صنعت خود و جذاب هاله. 2020 قطعا نه تبدیل شدن به سال همه ما انتظار می رود و یا می خواست.

تقریبا کل بالیوود تیپ در زمان خود به حساب های رسانه های اجتماعی و پرداخت تسلیت. یکی از اولین چند نفر آمده بود آمیتا باچان که به اشتراک گذاشته شده فضای صفحه نمایش را با او در 2015, کمدی, طراح جنایی. ممکن است روح او در آرامش استراحت!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/17

  Maqbool (2003): برای اولین بار در Vishal Bhardwaj را شکسپیر سه گانه, ‘Maqbool’ هند اقتباس از بازی “مکبث” که در آن عرفان نقش عنوانی نقش به کمال است. رسما اولین فیلم بالیوود در یک نقش یک فرصت گذشت توسط Akshay Kumar, Irrfan عملکرد به دست آورد بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

 • 2/17

  Haasil (2003): منتقدان ستایش تجسم خود را از یک عجول و بی پروا و بی باک goon در ‘Haasil’. عملکرد خود را به دست آورده او را از فیلم فیر جایزه بهترین تبه.

 • 3/17

  زندگی در یک… مترو (2007): در سال 2007 او به نظر می رسد در جعبه دفتر آمار ‘زندگی در یک… مترو’ که برای او یک جایزه فیلم فیر بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه. شیمی خود را با Konkana Sensharma در این فیلم بسیار مورد صحبت کردیم و قدردانی است.

 • 4/17

  این اسم (2007): Irrfan زحمت پا به کفش از یک عملی cool-headed بنگالی مرد Ashoke Ganguli و کشیده کردن ما لهجه بیش از حد. شیمی بین عرفان و ممنوع شد ظریف قدرتمند و جذاب است.

 • 5/17

  Billu (2009): موثر ترین داستان آنهایی که روایت به سادگی. این همان چیزی است که باعث می شود عرفان را عنوانی ایفای نقش در فیلم “Billu’ بنابراین قلب گرم شدن کره زمین. او با ارائه یک عملکرد است که می آفریند نوار برای خود و باعث می شود ما خنده و گریه فقط به زحمت.

 • 6/17

  یه Saali Zindagi (2011): جرم و جنایت-هیجان انگیز گستراند به عنوان یک روایت توسط عرفان یک گانگستر که با این نسخهها کار برای سایه Saurabh Shukla اما از دست می دهد و قلب خود را به Chitrangda. او emoted کمتر با کلمات خود را و بیشتر با چشم چپ و مخاطبان مایل بیشتر از ظریف خود را اجرای می شود.

 • 7/17

  Paan Singh Tomar (2012): مورد ستایش قرار داد به عنوان عرفان بهترین عملکرد تا به امروز او موفق به دریافت چندین جایزه و نامزدی برای تجسم خود را از زندگی واقعی Rajput دونده Paan Singh Tomar از جمله ملی فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد و منتقدین فیلم فیر جایزه بهترین بازیگر مرد.

 • 8/17

  Life of Pi (2012): به عنوان مسن تر خود از Pi Patel, یک پسر که جان سالم به در بودن در دریا از دست داده و با یک ببر بنگال, Irrfan نقش درگیر روایت خارق العاده داستان به یک نویسنده است. عرفان ستایش شد خود را ساده تجسم این شخصیت پیچیده; عملکرد متعادل جزئیات از حقیقت و داستان هست.

 • 9/17

  The Lunchbox (2013): Sajjan (عرفان) و Ila (Nimrat) ملاقات نکرده اما با کمک یک پیچ و تاب و از سرنوشت. آنها شروع به ارسال هر یک از دیگر یادداشت های شخصی و به زودی این در ابتدا مهار و بعد صمیمی یادداشت تبدیل شدن به برجسته از تنهایی خود وجود است. عرفان به عنوان یک مرد که سخت خود را به دلیل شرایط ناگوار است درخشان و جذاب.

 • 10/17

  حیدر (2014): Irrfan کوچک اما قدرتمند cameo به عنوان Roohdaar (مرد با روح) که می آید به عنوان یک torchbearer برای حیدر. عملکرد خود را همراه با بقیه فیلم بازیگران شده است به طور گسترده ای مورد ستایش.

 • 11/17

  داستان (2014): Irrfan پخش قهوه مایل به زرد سینگ سیک که از دست می دهد همه چیز را در پارتیشن از هند در سال 1947 و مجبور به ترک میهن خود. او آرزوهای خود را برای یک وارث مرد. زمانی که او دختر چهارم (Tillotama Shome) متولد شده است او تصمیم می گیرد به منظور بالا بردن او به عنوان یک پسر به حدی است که او خود به. عرفان و Tillotama را به دست آورد critical acclaim برای عملکرد خود را و فیلم زمان بوده است و در چندین جشنواره بین المللی فیلم.

 • 12/17

  Talvar (2015): با Talvar’, Meghna گلزار با یک شیرجه رفتن به گفتن سه نظریه در اطراف 2008 قتل 14 ساله Aarushi Talwar و خانواده او را بنده های داخلی Hemraj روی صفحه نمایش بزرگ. عرفان نقش مرکزی گروه تحقیق افسر Ashwin کومار که متقاعد شده است که پدر و مادر بی گناه هستند و دو مظنون بندگان به قاتلان. عرفان آماده برای یک ماه برای رسیدن به پوست و شخصیت او ارائه می شود فوق العاده با اعتماد به نفس عملکرد.

 • 13/17

  Madaari (2016): ‘Madaari’ علاوه بر این دیگر به آن دسته از فیلمهایی است که به انسان معمولی قدرت برای سرنگونی سیاست گذاران و shakers از جامعه است. پیام: شما به تنهایی می تواند همه چیز اتفاق می افتد اگر شما همه چیز را در گشاد گشاد راه رفتن خود را. حتی اگر این فیلم موفق در دفتر جعبه عرفان انباشته میاد برای عملکرد خود را. عکس/YouTube

 • 14/17

  Hindi متوسط (2017): عرفان و بازیگر زن پاکستانی صبا Qarim ستاره دار در این کمدی-درام افشای جامعه غیرواقعی وسواس با زبان فصاحت و بلاغت و مهارت.

 • 15/17

  فولادوند فولادوند Singlle (2017): Irrfan ستاره دار در این تکه از زندگی داستان عشق بین دو نقطه مقابل مردم است. عرفان romanced دختر خوشگل جنوب Parvathy در این فیلم است و آن را نه تنها باز به خانه های بسته بندی, اما همچنین تحسین.

 • 16/17

  Karwaan (2018): بر اساس سه نامتجانس افراد — یک جوان هزاره دختر (Mithila Palkar); تک urbane مرد دست و پنجه نرم کردن با معمول فراز از regimented شرکت زندگی (Dulquer Salmaan); و یک محافظه کار مسلمان با Lucknowi/حیدرآباد/Bhopali صدای تودماغی/کوله پشتی (عرفان) — رفتن به یک سفر جاده ای است که تهدید به تغییر جهان خود را. عرفان ارائه شده همه سرگرم کننده در این فیلم هر چند این فیلم کار نمی کند در دفتر جعبه را.

 • 17/17

  Angrezi متوسط (2020): آخرین فیلم کمدی-درام Angrezi متوسط که آمار تئاتر در 13 مارس سال 2020 است. اما این فیلم تا به حال یک اجرا با توجه به کروناویروس بحران که مجبور تعطیلی کامل سینما سالن. فیلم عاقبت به 2017 ضربه فیلم هندی متوسط که ستاره دار عرفان خان و صبا قمر در نقش سرب است. این فیلم همچنین ویژگی های کارینا کاپور خان, Radhika Madan و دیپاک Dobriyal در نقش محوری.

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de