سلمان خان است همه مجموعه ای به ساقه قسمت اول از رئیس بیگ 14 و بخش های باقی مانده از Radhe : تحت تعقیب ترین بهای خود را به زودی

Salman Khan. Image sourced from mid-day archives

سلمان خان . تصویر منبع از آرشیو اواسط روز

سلمان خان و Prrabhudeva همه قرار بود دوباره برای یکی دیگر از درام اکشن بسته بندی شده به نام Radhe: تحت تعقیب ترین Bhai خود را، بازسازی هیجان انگیز کره ای، یاغیان. این فیلم برای اکران در سالن های سینما در سال جاری در عید ۲۲ مه و درگیری در باکسی آفیس با آکشای کومار و بمب لاکسمی کیارا ادوانی قرار گرفت.

با این حال، به دلیل شیوع همه گیر کروناویروس، برنامه برای امسال برای یک بازی پایانی رفت و بسیاری از فیلم ها در OTT در حالی که سینماها در سطح بین المللی تعطیل شدند، جریان یافت. در حال حاضر ، با دولت آرامش بخش هنجارهای قفل کردن و اجازه می دهد از سر گرفته شدن تیراندازی ، سلمان به نظر می رسد همه بشود تا در مجموعه. بر اساس گزارشی Mumbai Mirrorدر آینه بمبئی، سلمان قرار است برنامه پایانی فیلمش راده: تحت تعقیب ترین بهای شما را در دو هفته به رزومه شلیک کند.

یک منبع که با این نشریه صحبت می کرد گفت: «بسته به تاریخ دقیق ورود پرابهو ممکن است یک یا دو روز تاخیر وجود داشته باشد، اما استودیو مسدود شده و تنظیم ساخت و ساز تا چند روز آینده آغاز خواهد شد. این برنامه کوتاه 10-12 روز در استودیو مهبوب در بمبئی است. این شوت همچنین شامل آهنگی با حضور سلمان و بانوی پیشتازش، دیشا پاتانی است. آنتاگونیست، راندیپ هود به همراه جکی شروف که نقش حمایتی قوی دارد نیز بخشی از این برنامه خواهد بود.»

به غیر از راده، سلمان نیز برای قسمت اول نمایش بیگ بوس ۱۴ تیراندازی خواهد کرد. “Bigg Boss قرار است از یکشنبه ۴ اکتبر به هوا برود. معمولاً قسمت پریمیر یک روز پیش تیرباران می شود تا هویت شرکت کنندگان تحت پیچیدن نگه داشته شود. با این حال این ها زمان های بی سابقه ای هستند و از این رو سه روز پیش تیراندازی خواهند کرد.»

همچنین خوانده شده: رئیس Bigg 14: نمایش سلمان خان به برخی از ‘هرگز دیده می شود قبل از’ تجربه برای شرکت کنندگان

صحبت کردن در مورد راده، کارگردان پرابهودوا در مصاحبه قبلی در مورد چگونگی برنامه ریزی آنها برای اکران راده در سینماها صحبت کرده بود. گفت: ما فقط بخش کوچکی از تیراندازی باقی مانده است. بيشتر از 3-4 روز طول نميکشيم پس از تولید در است و ما می توانیم در هر زمان که تئاتر باز آمده است.  او که از پس گرفتن تماشاگران صحبت می کرد، گفت: اگر کسی بتواند این کار را انجام دهد، سلمان آقا است.

وی افزود: او امید بعد از ویروس کرونا است. ما منتظر باز شدن تئاترها هستیم تا بتونیم به تماشاگران فرصت بازگشت بدهیم. ما با ديوالي يا کريسمس 2020 مشکلي نداريم . یا با روز جمهوری در سال ۲۰۲۱. هیچ تصمیمی گرفته نشده است.»

راده همچنین جکی شروف، دیشا پاتانی و راندیپ هودا را بازی می کنند که نقش آنتاگونیست را بازی می کنند. دوا و خان برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ با Wanted همکاری کردند و دابانگ ۳ را در سال گذشته نیز انجام دادند. خان در ۱۱ سال اخیر هر سال در عید آزادی داشته است.

با شروع از تحت تعقیب، آن را با Dabangg، محافظ، Ek Tha ببر، لگد، Bajrangi Bhaijaan، سلطان، Tubelight، نژاد 3، و بهارات ادامه داد. از سوی دیگر دیوا فیلم هایی مانند تحت تعقیب، ردیفی راتور، آر… Rajkumar, Action Jackson, Singh Iis Bling, and Dabangg 3.

به غیر از راده، سلمان خان به زودی کار بر روی اسلحه های شمال که بر اساس فیلم ضربه ماراتی الگوی مولشی است- را آغاز خواهد کرد و نقش یک پلیس سیک را بازی خواهد کرد، با بازیگر برادر زن ایوش شارما در نقش یک گانگستر بازی خواهد کرد. او همچنین کابی عید کابی دیوالی و ببر ۳ را در زن سبک و جلف خود دارد.

به نظر می رسد، ما را وادار به دیدن چهار ستاره دار سلمان پشت به عقب همه گیر کروناویروس.

همچنین خوانده شده : سلمان خان ترک Rs 450 کرور معامله با سازندگان رئیس Bigg؟

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار