سلمان خان گسترش رمضان, آرزوها, توصیه هواداران به ماندن در خانه در طول مستند

سلمان خان گسترش رمضان, آرزوها, توصیه هواداران به ماندن در خانه در طول مستند – سرگرمی

به روز شده: Apr 26, 2020, 10:28 IST | ANI | بمبئی

سلمان خان قدردانی از تلاش های خط مقدم رزمندگان و گفت: “این ویروس که در چین آغاز شده است و بیش در چین در حال حاضر اما به دلیل چند jokers تمام هند را در خانه نشستن برای مدت زمان طولانی است.”

Salman Khan

سلمان خان

Superstar Salman Khan در تاریخ شنبه تمدید آرزوهای خود را به مردم به عنوان ماه مقدس رمضان شروع امروز. این ‘بهارات’ ستاره به توییتر گرفت و در حالی که او می خواست مردم در این مناسبت فرخنده او همچنین توصیه می شود آنها را به ماندن در خانه و نوشت: “ماه رمضان مبارک را به همه… اقامت, اقامت در خانه امن!” 54 ساله و بازیگر نیز محکوم سنگ-pelting حوادث رخ داده است که با مقامات بهداشتی در میان شیوع کروناویروس.

زودتر سلمان مشترک تصویری که او در آن قرار تیز پیام به “jokers” بودند که از موازین دولت-اعمال دستورالعمل و جسارت در ادامه مستند قرار دادن در معرض خطر زندگی های بی شماری به مرگبار coronavirus.

در 10 دقیقه سخت هدف قرار دادن ویدیو در Instagram او با اشاره به این که پزشکان و پرستاران و پلیس در حال قرار دادن در ساعت های طولانی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و از مردم خواست تا احترام خود را به کار و اقامت در داخل.

او سوال خود را در: فیلم “پزشکان و پرستاران مشغول به کار هستند برای نجات زندگی خود را و آنچه شما انجام دهد ؟ شما شروع pelting سنگ در آنها است ؟ کسانی که تشخیص داده شده اند با coronavirus در حال فرار از بیمارستان. که در آن شما در حال اجرا ؟ نسبت به زندگی یا مرگ؟”

این ‘Dabangg 2 ستاره قدردانی از تلاش های خط مقدم رزمندگان و گفت: “این ویروس که در چین آغاز شده است و بیش در چین در حال حاضر اما به دلیل چند jokers تمام هند را در خانه نشستن برای مدت زمان طولانی است.”

این ببر, Zinda چینگ های’ ستاره گفت که او آگاه از بسیاری از مردم که نمی خواهد بیرون آمدن از خانه های خود در اوایل اما باید شروع به انجام این کار پس از آنها خواسته شده است که به رفتن نیست. “شما در حال قرار دادن زندگی هر کس در معرض خطر این Bajrangi Bhaijaan’ بازیگر گفت.

سلمان به این نتیجه رسیدند با اصرار مردم به احترام کار پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس و کسانی که در بانک های مراقبت برای اطمینان حاصل شود که این بیماری گسترش بیشتر و دعا کنید که آن را به یک وضعیت که در آن نظامی است به نام در به متوقف کردن مردم از انجام کاری اشتباه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>