سلمان خان همه را به تعجب طرفداران خود را با یک آهنگ خاص در عید امسال

سلمان خان همه را به تعجب طرفداران خود را با یک آهنگ خاص در عید امسال – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 13:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بنابراین اگر چه ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن یک سلمان خان فیلم این عید این ستاره دارای یک آهنگ آینده به مناسبت برای همه طرفداران او و ما نمی توانیم صبر کنید برای تماشای آن است. این است ایده آل خود Eidi برای همه ما!

Salman Khan Picture Courtesy: Mid-day Archives

سلمان خان تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

ادامه سنت آوردن سلمان خان پر زرق و برق خود را به طرفداران این ستاره را نمی توان آوردن یک فیلم با توجه به مستند اما ویژه عید آهنگ فردا در مارس 25 برای طرفداران خود را حفظ تاریخ خود را.

جزئیات بیشتر در مورد این آهنگ به زودی خواهد شد. خان بوده است quarantining در پنول خانه رعیتی شده است و ماندن بسیار فعال در رسانه های اجتماعی را سرگرم و درگیر خود میلیون ها نفر از طرفداران و پیروان. او نه تنها انتشار یک ویدیو درخواست ما چگونه برای ایمن ماندن و صدا اما همچنین دو آهنگ Pyaar Karona و Tere Bina.

این Tere Bina song همچنین ستاره دار ژاکلین فرناندز و آن را به شکستن رکورد تا کنون پس از آن ظاهر شده بر روی اینترنت است. این آهنگ ایجاد یک رکورد به عنوان به زودی به عنوان آن راه اندازی شد و دست آورد 12 میلیون بازدید فقط در 24 ساعت. این تنها آهنگ و کانال که آهنگ و تیزر هر دو trended در 3 صفحه هم از همان کانال در یوتیوب.

آهنگ دریافت عظیم قدردانی تمام شده است و روند در #1 در یوتیوب هند است. این آهنگ در حال حاضر عبور 20 میلیون views. Tere Bina است فورا تبدیل شدن به این فصل بیشتر-مشاهده عاشقانه جدید آهنگ.

سلمان خان که شناخته شده است به شکستن جعبه دفتر پرونده را با فیلم های خود را حتی معافیت سوابق در حالی که انتشار یک آهنگ است که او بخشی از. که محبوبیت سلمان خان. موفقیت این آهنگ آشکار است با این واقعیت است که آن است که هنوز روند.

آهنگ های سلمان خان و ژاکلین فرناندز منحصرا به ضرب گلوله در میان مناظر فریبنده از سلمان را پنول خانه رعیتی.

آواز و کارگردانی سلمان خود آهنگ تشکیل شده است توسط دوست خود آجی Bhatia, نوشته شده توسط Shabbir Ahmed. موسیقی تصویری است که در زندگی سلمان خان به تازگی منتشر شده کانال یوتیوب و تمام صوتی است بیش از حد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de