سلمان لب به لب می پرسد سابق بازیکنان به دور ماندن از اظهار نظر در فساد

سلمان لب به لب می پرسد سابق بازیکنان به دور ماندن از اظهار نظر در فساد – ورزشی

انتشار: May 10, سال 2020, 08:04 IST | سرپرستان | لاهور

کون همچنین گفت که بر خلاف سابق بازیکنان که با دادن نظرات در این موضوع باید دور ماندن و اجازه ICC و PCB تصمیم می گیرید.

Salman Butt. Pic/ AFP

سلمان لب به لب. عکس/ AFP

سابق پاکستان کاپیتان سلمان لب به لب که در خدمت یک ممنوعیت برای یک نقطه تثبیت رسوایی که در طول لیگ تور انگلستان در سال 2010 گفت: بازیکنانی که باید در خدمت ممنوعیت باید درمان شود به همان اندازه و نه تبعیض.

“همانطور که در قانون وجود دارد که بازیکنان باید درمان شود به همان اندازه. مجازات حاکی از آن است که هنگامی که شما باید خدمت شما باید مانند هر بازیکن دیگر. من سعی کنید به این موضوع اما من می خواهم به درخواست افرادی که در حال صحبت کردن در مورد کل این قسمت.

“که در آن تمامیت خود را به زمانی که آنها در مخلوط و کار با آن مردم ؟ که در آن تمامیت خود را به زمانی که آنها در حمایت از بازیکنان که می توانید انتخاب خود را به دلیل اتصالات و نقطه ای از مستحق بازیکنان ؟ که در آن است که تمامیت خود را هنگامی که کریکت پاکستان رنج می برد به دلیل ناتوانیهای از این بازیکنان است که به طرف؟”

او همچنین گفت که بر خلاف سابق بازیکنان که با دادن نظرات در این موضوع باید دور ماندن و اجازه ICC و PCB تصمیم می گیرید.

“آنها باید بحث پس از دادن برخی از آن فکر می کردم. اگر هر کس شروع می شود گفت: همه چیز پس از آن خواهد بود وجود دارد هیچ پایان. شده اند وجود دارد بسیاری از بازیکنان که اضافه شد به دلیل ارتباط خود را به عنوان 15 مرد در تیم ملی.

“شده اند وجود دارد چند بازیکن ساخت comebacks بدون هیچ گونه معنی دار عملکرد ، من را نه به نام بلکه آن است که آنچه در آن است. این مسئله برای ICC و PCB به رسیدگی و بازیکنان حق ندارد به صحبت می کنند بر آن,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im