خرید رپورتاژ

بزاق است که باید به درخشش توپ احساس Ashish Nehra, Harbhajan Singh – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 12:25 IST | PTI | دهلی نو

عرق سنگین تر از بزاق اما هر دو به اندازه کافی سنگین به یک طرف توپ سنگین تر برای نوسان معکوس

Ashish Nehra

Ashish Nehra

بزاق و عرق قطعات است که نمی توان به طور کامل انجام دور با اصرار چند برجسته هند کریکت به عنوان ICC اندیشد legalising توپ دستکاری پست COVID-19 با استفاده از مواد مصنوعی برای جلوگیری از گسترش ویروس. سابق هند هاي Ashish Nehra و عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh احساس می کنید که بزاق استفاده در درخشان توپ یک “باید” است. در حالی که بحث ها در مرحله نوپای سوالات در حال حاضر خواسته بودن در مورد چه مواد خارجی می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر توپ دستکاری می شود قانونی است ؟

آن است که رفتن به درپوش بطری در جیب به scuff تا یک طرف توپ, وازلین برای درخشش (معروف ساخته شده توسط انگلیسی کریکت جان اهرم) و یا زنجیره ای زیپ? “یک چیز روشن در شروع. توپ را نوسان نیست اگر شما نمی اعمال می شود عرق و یا بزاق بر روی توپ. که ضرورت اساسی نوسان بولینگ. لحظه ای که توپ خراشیده می شود تا از یک طرف و عرق و بزاق دهان باید استفاده شود از طرف دیگر” گفت: Nehra که به طور کامل سرنگون ایده استفاده از مواد خارجی. “در حال حاضر اجازه دهید درک چرا شما نیاز به بزاق? عرق سنگین تر از بزاق اما هر دو به اندازه کافی سنگین به یک طرف توپ سنگین تر برای معکوس نوسان است. وازلین به تصویر می آید تنها پس از عرق و بزاق و نه قبل از آن.

“آن است که سبک تر و حتی اطمینان از نوسان معمولی است. نگه داشتن آن می تواند بدرخشد اما نمی توان توپ سنگین,” او اضافه شده است. Harbhajan همچنین توافق کردند که بزاق اگر یکی در حال حاضر خسته نعناع است که قند موجود در آن باعث می شود آن را سنگین تر است. اما وقتی که می آید به استفاده از ماده خارجی او می خواهد به دانستن آنچه که می تواند گزینه. “این است که موری نعناع می توان بدون قرار دادن آن در دهان خود.

کت قند در بزاق باعث می شود آن را سنگین تر پس از یک طرف خراشیده می شود. یک خراشیده تا توپ هم خوب است برای ریسندگی آن را به عنوان تضمین گرفتن بهتر از یک براق توپ جدید. اما سوال من این است که اگر شما اجازه می دهد تا چه حد?” Harbhajan سوال.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان