سلیم خان: باید راه رفتن به مدت 40 سال و اگر من توقف آن را ممکن است بر پشت من

سلیم خان: باید راه رفتن به مدت 40 سال و اگر من توقف آن را ممکن است بر پشت من – سرگرمی

انتشار: May 22, 2020, 11:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلیم خان به تازگی دیده می شود راه رفتن در Bandra تفرجگاه و جانباز نویسنده باز در دلیل همین!

Salim Khan Picture Courtesy: Mid-day Archives

سلیم خان تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

کل ملت است که در حال حاضر قفل شده است و با توجه به شیوع کروناویروس و مستند در حال حاضر تمدید شده است تا آوریل 3. اما سلمان خان پدر و جانباز نویسنده سلیم خان به تازگی کشف گرفتن یک پیاده روی در Bandra تفرجگاه توسط یکی از ساکنان منطقه. این گزارش توسط <url>. ساکن گفت: “در ابتدا ما فکر کردیم که شاید یکی کردن چیزی که اما در طول 3 هفته ما او را دیده پیاده روی به مدت نیم ساعت هر روز متناوب. او می آید 8.30 صبح است و تا 9 هستم.”

و صحبت کردن در مورد دلیل همان خان صحبت می کرد در طول و گفت: “من شده اند توصیه شده توسط پزشکان برای ادامه پیاده روی به عنوان من باید مسائل مربوط به پایین بازگشت. من شده اند با راه رفتن در 40 سال گذشته و دکتر به من گفت اگر من به طور ناگهانی متوقف, آن را ممکن است بر پشت من ، علاوه بر این من در پاس صادر شده توسط دولت تا مارس 30 و من پس از تمام هنجارهای ممکن است.”

او افزود: “آن است که تنها در زمینه پزشکی که من مجاز به گرفتن یک پیاده روی در خارج از. من یک شهروند مطیع قانون اما مردم تمایل به انتخاب به ما داده است که ما مشهور است. من تنها کسی نیستم که پیاده روی در اطراف. وجود دارد بسیاری از مردم من می بینم که در حال قدم زدن با حیوانات خانگی خود را. اما هیچ یک از گزارش های آنها! به هر حال من اطمینان من را همه اقدامات ایمنی و همچنین من امیدوارم که هر کس دیگری می کند بیش از حد.”

ما امیدواریم که سلیم خان باقی می ماند امن و سالم و طول می کشد مراقبت از خود!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net