Sakshi می شود عاشقانه برای MS Dhoni در 39th تولد; تماس او را “غیرفعال دقیق شیرین’

Sakshi می شود عاشقانه برای MS Dhoni در 39th تولد; تماس او را “غیرفعال دقیق شیرین’ – ورزشی

به روز شده: Jul 08, 2020, 08:31 IST | سرپرستان | دهلی نو

Sakshi ارسال شده چند عکس از Dhoni در Instagram رسیدگی

MS Dhoni with wife Sakshi and daughter Ziva Dhoni

MS Dhoni با همسر, Sakshi و دختر Ziva Dhoni

به عنوان MS Dhoni تبدیل 39 روز سه شنبه رسانه های اجتماعی گرفتگی شد با تولد ولنتاین با مردم از تمام طبقات جامعه که مایل سابق هند کاپیتان در روز خاص خود را. اما در میان این همه وجود ویژه برای آرزو Dhoni — یکی از همسر خود Sakshi.

“مارک تاریخ متولد شد یک سال دیگر در خانه غیرفعال کمی بیشتر تبدیل شدن به دقیق تر و شیرین تر است. شما یک مرد که نمی خواهد نقل مکان کرد و با تمام خواسته های شیرین و هدیه” گفت: Sakshi در حالی که ارسال چند عکس از Dhoni در Instagram رسیدگی است. “بیایید جشن یک سال دیگر از زندگی خود را با یک برش کیک و باد شمع! تولدت مبارک شوهر!!” او اضافه شده است.

زن و شوهر ازدواج در جولای 4, 2010. Dhoni شد افتخار پدر در فوریه 6, 2015 به Ziva. در زمان تولد او, او در استرالیا به عنوان کاپیتان تیم هند با 2015 Cricket World Cup تنها یک هفته به لگد کردن. اما Dhoni تصمیم به سفر به هند و معروف نقل شده که می گوید: “من در وظیفه ملی و چیزهای دیگر می توانید صبر کنید”.

Dhoni در ماه نوامبر سال گذشته گفته بود که او بهتر از شوهر ایده آل چرا که او اجازه می دهد تا همسر خود را Sakshi انجام آنچه او می خواهد.

صحبت کردن در یک رویداد در چنای Dhoni سمت چپ بود که مخاطبان در انشعابات با سخنرانی خود در ازدواج است. جانباز wicketkeeper-رودخانه گفته بود: “همه مردان مانند شیرها قبل از ازدواج. ذات واقعی از, ازدواج, است, هنگامی که شما عبور از سن 55. من اجازه شوهر انجام همه چیز را او می خواهد چرا که اگر همسر من خوشحال است و سپس من خوشحال هستم.”

Dhoni شده است در یک فرصت مطالعاتی همیشه از مرحله نیمه نهایی از سال 2019 جام جهانی که در آن هند را از دست داد به نیوزیلند. او قرار بود به رهبری Chennai Super Kings در 13th edition از لیگ برتر که در حال حاضر باقی می ماند به طور نامحدود به حالت تعلیق با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


 • 1/22

  ماهندرا سینگ Dhoni یکی از موفق ترین تیم کریکت هند در تاریخ از این بازی است. او یک راست دست چوگان-حافظ-رودخانه و گاه به گاه و درز کاسه.

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر پس از اعطا Padma بوشان. Sakshi Dhoni همراه شوهرش برای مراسم اهدای جایزه.

 • 2/22

  ماهندرا سینگ Dhoni نیز یک سرهنگ ارتش هند. او تنها کریکت هند پس از Kapil Dev به دریافت افتخاری رتبه.

  MS Dhoni ارسال این تصویر و زیر نویس “یک افتخار برای دریافت Padma بوشان و دریافت آن در افزایش هیجان ده برابر.با تشکر از همه زنان و مردان و خانواده های آنان برای فداکاری آنها را به طوری که همه ما می تواند لذت بردن از حقوق اساسی.Jai Hind”

 • 3/22

  MS Dhoni تنها کاپیتان هند به برنده دو ICC جام جهانی برای اولین بار به عنوان کاپیتان بود که او برنده سال 2007 ICC T20 World Cup با تجربه تیم هند. دوم شد ICC جام جهانی 2011 که در آن او ضربه اجرا می شود برنده نهایی.

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر در ارتش خود را کت و شلوار و نوشت: “سال گذشته در اطراف این زمان گروه ما به پایان رسید و 4 روز و 1 شب پرش به کسب بال ما.به یاد ماندنی 22days”

 • 4/22

  ماهندرا سینگ Dhoni متولد شد و به ارمغان آورد تا در رانچی. پدرش بود و خدمات برگزار شد تاریخ و موقعیت های مدیریتی در یک شرکت به نام MECON

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر از اولیه خود را روز. او نوشت: “من اولین بار در مرز طولانی پشت”

 • 5/22

  MS Dhoni خریداری شد Chennai Super Kings در افتتاحیه لیگ فصل 2008 به قیمت 1.5 میلیون تومان ساخت و او را بزرگترین بازیکن در آن سال را به مزایده.

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر با خانواده اش پس از پیروزی در سال 2018 IPL با Chennai Super Kings. او نوشت: “با تشکر از همه برای حمایت و بمبئی برای تبدیل به رنگ زرد است.شین ‘تکان دهنده’ واتسون بازی تکان دهنده نوبت به ما از طریق.پایان یک فصل خوب.Ziva نمی مراقبت در مورد جایزه می خواهد به اجرا بر روی چمن با توجه به کلمات.”

 • 6/22

  MS Dhoni برنده IPL عناوین با Chennai Super Kings در سال 2010 ، 2011 و سال 2018 است. او همچنین برنده 2010 و 2014 لیگ قهرمانان غنائم با این تیم است.

  Sakshi Dhon من ارسال این تصویر و زیر نویس “شما برای پرداخت کفش به طوری که شما کراوات آنها را بیش از حد !!! عکس های اعتباری – @k.یک.b.b.s”

 • 7/22

  زمانی که Chennai Super Kings تحویل داده شد 2 سال ممنوعیت در سال 2016 از IPL افزایش پونا Supergiants خریداری کاپیتان سابق هند به صورت روپیه است. 13 کرور.

  Sakshi Dhon من ارسال این تصویر و زیر نویس “شما پرداخت می شود برای این گروه پس شما پیچ آن را بیش از حد #Round2 عکس اعتبارات @k.یک.b.b.s”

 • 8/22

  در سال 2018 پس از Chennai Super Kings ساخته شده باز گشت به IPL آنها خریداری شده خود را کاپیتان MS Dhoni منجر به کنار. MS Dhoni نمی نا امید او به رهبری تیم خود را به سومین عنوان IPL.

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر با همسرش, Sakshi Dhoni از یک رویداد.

 • 9/22

  MS Dhoni ازدواج خود را شاگردی Sakshi Rawat در جولای 2010. این زوج دارای یک دختر به نام Ziva.

  Sakshi Dhoni ارسال شده این تصویر از او 30th birthday bash, با شوهر, MS Dhoni و دختر Ziva Dhoni

 • 10/22

  Sakshi Dhoni بود مدیریت هتل کارآموز در تاج بنگال هنگامی که او سقوط در عشق با MS Dhoni و ازدواج آنها پس از آشنایی در حالی که برای.

  MS Dhoni کمک به دختر, Ziva ساخت قلعه شن و ماسه در ساحل او زیر نویس “به عنوان یک بچه هر زمان که v رو شن و ماسه این بود که یک چیز v را برای اطمینان حاصل کنید”

 • 11/22

  جدا از بازی کریکت برای هندی, تیم, MS Dhoni همچنین دارای سهام در چند تیم مختلف ورزشی در لیگ های. او صاحب رانچی اشعه در هاکی هند لیگ.

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر از دختر, Ziva تغذیه او یک هویج. او نوشت: “Ziva این اشکالات اسم حیوان دست اموز @zivasinghdhoni006”

 • 12/22

  MS Dhoni است همچنین این شرکت مالک ISL تیم zovi همراه با بازیگر بالیوود آبیشک باچان و ویتا دنی.

  MS Dhoni در اینجا دیده می شود در خلق و خوی اهل تفریح و بازی با کودک نو پا Ziva. او نوشت: “خزنده با Ziva”

 • 13/22

  MS Dhoni تنها کریکت در هند که زندگی آورده شده است به حلقه در حالی که او هنوز هم بازی کریکت. در سال 2016, MS Dhoni – داستان بی حد و حصر منتشر شد به بررسی بیحوصلگی حرف زدن در سراسر هند است. اواخر بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput essayed عنوان نقش MS Dhoni.

  MS Dhoni عاشق وقت گذراندن با سگ خود را. او با ارسال این تصویر و زیر نویس “یک بیت از بغل کردن,آموزش, ابتلا به تمرین و گرفتن عشق بی قید و شرط در بازگشت.بها”

 • 14/22

  MS Dhoni بود رای دادند و به عنوان MTV جوانان آیکون از سال 2006.

  MS Dhoni یک تیراندازی در حیاط خانه اش. او با ارسال این عکس نوشت: “تیراندازی تفنگ بسیار سرگرم کننده تر از عکسبرداری تبلیغات”

 • 15/22

  MS Dhoni برنده ICC ODI بازیکن سال جایزه در سال 2008 و 2009.

  MS Dhoni را در یک سفر با دوستان دوران کودکی خود را. او در زمان سوار قطار با دوستان خود را برای سفر.

 • 16/22

  MS Dhoni اهدا شد Padma شری هندی چهارم-بالاترین غیرنظامی جایزه در سال 2009.

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر که در آن او است در هفته حالت. او نوشت: “تلاش کپی کردن از ژست یک و تنها THALAIVAR”

 • 17/22

  MS Dhoni برنده راجیو گاندی Khel Ratna جایزه در سال 2008 است که این بالاترین افتخار برای موفقیت در ورزش در هند

  MS Dhoni, زندگی ساده, زندگی در شهر خانه خود را. او با ارسال این تصویر و زیر نویس, “سعی من در پرداخت تیله تنها برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است چیزی را باید از چپ به حرفه ای”

 • 18/22

  در عکس: تعجب, دختر, Ziva به رسمیت می شناسد پدرش MS Dhoni در نگاه جدید خود را. Dhoni زیر نویس, “ziva و من”

 • 19/22

  MS Dhoni نوشته شده این تصویر از یک درایو با دوران کودکی خود را به رفقا. او زیر نویس, “Three stooges رفتن برای یک درایو”

 • 20/22

  MS Dhoni برخی از بازی فوتبال بازی های ویدئویی با همکار اطفال از جمله Axar پاتل و Jaydev Unadkat. او زیر نویس “اسپانیا مقابل آرژانتین”

 • 21/22

  همه ما می دانیم MS Dhoni است سیری ناپذیر برای موتور دوچرخه. او نوشته شده این تصویر که در او دیده می شود قرض گرفتن یک دوچرخه از پلیس برای joyride.

 • 22/22

  Sakshi Dhoni نوشته شده این عکس از خودش و شوهرش Dhoni و دختر Ziva با برخی از دوستان در چنای. او زیر نویس, “#chennaifamily #پیوست”

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید