Saira Banu: دیلیپ کومار خوب انجام پس از کمر درد

Saira Banu: دیلیپ کومار خوب انجام پس از کمر درد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 13 Mar 2020, 20:34 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر افسانه ای دیلیپ کومار انجام می دهند بهتر است پس از درد و رنج شدید و کمر درد خود را بازیگر, همسر, Saira بانو گفت:

Dilip Kumar

دیلیپ کومار

بازیگر افسانه ای دیلیپ کومار انجام می دهند بهتر است پس از درد و رنج شدید و کمر درد خود را بازیگر, همسر, Saira كه گفت: در روز جمعه. در یادداشت های صوتی به اشتراک گذاشته شده در دیلیپ کومار رسمی توییتر صفحه Banu گفت که آنها تا به حال به مشورت پزشکان در Lilavati بیمارستان و همه چیز در حال حاضر خوب است.

“من خیلی خوشحال هستم که به همه شما که دیلیپ سحاب خیلی بهتر است. او تا به حال یک کمر درد شدید و ما تا به حال به آن را چک کنید در Lilavati بیمارستان. ما آن را بررسی و به خانه آمد. همه چیز در حال حاضر خوب است با فضل خدا و بهترین خواسته های خود را. ما سپاسگزار برای همه شما” بانو گفت.

دیلیپ کومار دوست خانوادگی فیصل Farooqui همچنین در زمان به توییتر برای اطلاع رسانی به طرفداران خود را در مورد این بازیگر وضعیت سلامت.

“دیلیپ ساب خوبی انجام می دهند. لطفا گسترش شایعات” او هنوز توییتی.

شناخته شده به عنوان “تراژدی پادشاه بالیوود’, دیلیپ کومار, 97, داده اجراهای به یاد ماندنی در فیلم هایی مانند “Andaz”, ‘Aan’, ‘Madhumati’, ‘Devdas’ و ‘Mughal-e-Azam’.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de