ساینا Nehwal به نظر می رسد کاملا خیره کننده در ‘kaali لباس’. دیدن عکس


چند ماه قبل از آن ساینا Nehwal محور حرکت از بازی های المپیک توکیو در حال به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

Saina Nehwal. Picture/ Instagram

ساینا Nehwal. تصویر/ Instagram

هند ستاره بدمینتون بازیکن ساینا Nehwal است که مانند بسیاری از ورزشکاران در کشور شده اند که مجبور به ماندن در خانه با توجه به کروناویروس ناشی از مستند. در روز پنج شنبه او به اشتراک گذاشته تصویر بالا با 1.4 میلیون Instagram followers و نوشت: “Aaj nikle hai woh kaali لباس pehen kar. #throwbackthursday.”

چند ماه قبل از آن ساینا Nehwal محور حرکت از بازی های المپیک توکیو در حال به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ساینا یک برنز برنده در 2012 بازی گفت: “خوشحالم که این به تعویق افتاد و حتی اگر برخی از ما نیست و واجد شرایط. ما مشتاق به دانستن آنچه که صلاحیت [فرایند] خواهد بود مانند رفتن به آینده.”

“به عنوان یک ورزشکار که بازی های المپیک قبل از اینکه من می خواهم بگویم آن را خوب به عنوان هر کس می تواند لرز در حال حاضر و نه نگرانی در مورد آماده سازی در میان یک مستند. همه ما باید امن برای اولین بار و پس از آن ما می توانیم فکر می کنم در مورد آماده سازی” او افزود: با اشاره به مستند در هند برای مهار این بیماری همه گیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im