خرید رپورتاژ

سیف علی خان حتی در ۵۰ سالگی از تمام کلیشه های سنی سرپیچی می کند و سواو را تعریف می کند؛ باعث می شود فن ضعیف در زانو خود را – سرگرمی

تاریخ انتشار: 23 شهریور 1389 18:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

چه چیزی سیف علی خان را حتی در سن ۵۰ سالگی اینقدر مطلوب می کند؟ در اینجا این است که چگونه مرد از تمام کلیشه ها حتی امروز سرپیچی کرده است.

Saif Ali Khan

سیف علی خان

هیچ پیری را مانند شراب خوب بهتر از سیف علی خان تعریف نمی کند. بازیگر هنوز موفق می شود ما را در زانوها ضعیف کند. او یکی از دوست داشتنی ترین ستاره های شهر تینسل است و همچنین یک مرد خانوادگی کامل است، به همین دلیل طرفدارانش او را حتی بیشتر می پرستند. خان که ۲۷ سال را در این صنعت گذرانده است، همه را با تطبیق پذیری اش تحت تأثیر قرار داده است.

خان به تازگی پنجاهمین سالگرد تولدش را جشن گرفت. تصاویری از او لباس پوشیدن در کورتا لباس خواب سفید کلاسیک (بسیار شبیه به شخار در Parineeta) طرفداران در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مبهوت شده بود.

از کریوس بودن تا اومکارا، عشق آج کال و تانهاجی که به تازگی منتشر شده است: جنگجوی خوانده نشده. اون به عنوان يه نقب زن مناسبه و ميتونه به تمام اسلحه هاي جوون پولشون رو بده اوایل سال جاری این بازیگر نقش یک پدر ۵۰ چیزی را در جاوانی جانمن بازی کرد. او شست برای بازی سن خود و در آغوش گرفتن آن را با aplomb دریافت کرد.

با وجود عدم حضور او از رسانه های اجتماعی، او دارای یک پایگاه فن جامد در توییتر و اینستاگرام است که سر در پاشنه در هیبت از او برای نگاه جوان و سن سرپیچی و لبخند عفونی خود را – می شود آن را Casanova در Hum Tum، یک بازرگان suave در نژاد، خوشحال برو مرد خوش شانس در کوکتل و یا عاشق گیج در عشق آج کال.

Saif Ali Khan

او متروجنسی را تعریف کرده است و یکی از اولین بازیگرانی است که موج کمدی رمانتیک شهری را در بالیوود معرفی کرد. به تصویر کشیدن او از یک افسونگر صاف با جذابیت فقیرانه در فیلم هایی مانند سلام ناماسته، کال هو نا هو و دیل چاهتا های، در میان دیگران، زنان را در زانوی خود ضعیف کرده است. او تا به امروز یکی از مقاومت ناپذیرترین بازیگران باقی می ماند.

چیزی که او را مطلوب تر می کند این واقعیت است که هرگز از بازی در سن خود در فیلم هایش دور نشده است. جواني جينمن، بازار، آشپز و کالاکاندي نمونه هاي درخشاني هستند. با شخصیت جذاب خود را نشان می دهد دزد، Nawaab، در واقع، پیری در معکوس است!

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

سوشانت سينگ راجپوت جونم رو نجات داد گانش هيوارکار طراح رقص رو يادش مياد

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im