سیف علی خان دوبله را برای نمایش خود با علی عباس ظفر به نام دیلی آغاز می کند، فیلمساز تصاویری را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید.

Saif Ali Khan dubs for his show, Dilli, Picture Courtesy: Official Twitter Account/Ali Abbas Zafar

سیف علی خان دوبله برای نشان می دهد خود را، دیلی، تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر / علی عباس ظفر

چند ماه گذشته شده اند به طور خاص سخت برای showbiz. حق متحمل زیان های غول پیکر با توجه به قفل شدن به دلیل همه گیر Covid-19 به اهان بی امان آن، صنعت فیلم شاهد سختی های متعدد بوده است. در حالی که بسیاری از هنرمندها به صراحت در مورد فلکی که شهر تینسل دریافت کرده است آوازه خوان بوده اند، چند بازیگر و فیلمساز هستند که در سکوت از طریق کارشان با هر توپ منحنی برخورد کرده اند.

آخرین برای پیوستن به واگن باند سیف علی خان است. این بازیگر به تازگی کار بر روی پروژه بعدی OTT خود را از سر گرفت. او دوبله را با نظارت مهندس صدا دیلیپ سوبرامانیام برای سریال آغاز کرده است که توسط علی عباس ظفر هل داده می شود. آن را برای یک تجربه نسبتا منحصر به فرد برای بازیگر که تا به حال به تمام اقدامات احتیاطی برای حفظ تمام خطرات بهداشتی در خلیج ساخته شده است.

نگاهی به ظفر درست در اینجا:

دوبله در زمان کوید 19 #SaifAliKhan صدا Desigher #Dilipsubramanium , شیوه جدید کار pic.twitter.com/rYAAzdgx8r

— علی عباس ظفر (@aliabbaszafar) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 16

به خطر رساندن زندگی خود و انطباق با عادی جدید، بازیگران و تکنسین ها کار بر روی تولیدات مربوطه خود را در زمانی از سر گرفته بودند که هنوز بخش های متعدد عملیات خود را آغاز نکرده بودند. آن ها مجبور بودند و همچنان به تمام دستورالعمل های کوید-۱۹ و هنجارهای دوری اجتماعی پایبند بودند.

خان همواره در مورد مسائل مختلف که صنعت و کشور را گرفتار می کند آوازه خوان بوده است. شناخته شده به یک خطر ساز حتی از نظر انتخاب فیلم خود را، او را انتخاب کرده است به تمرکز بر روی کار خود را حتی در میان همه گیر در حال رفتن و بحث ها و جنجال های سوزان صنعت است. یک حرفه ای کامل، او به کار خود ادامه می دهد و در نتیجه از تکنسین های مرتبط با پروژه آینده اش حمایت می کند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار